- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2193 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2193 Culés
0
Powiedzcie mi drodzy bukmacherzy, jak mam konto na fortunie, a na nim przykładowo 1145 zł. To gdy złoże wniosek o wypłatę 1000 złotych na konto, to zanim ten tysiąc wpłynie na konto to będę mógł nim grać, czy zostanie on już zamrożony i będę mógł grać końcówką?
0
@LioMessi10 Będziesz mógł normalnie grać
2
@Socjopata Serio ? :D A jak to przepierdzieli to jak mu wypłacą ? :D
3
@Bykunn Nevermind
10
@Socjopata To Ty się znasz na wypłacaniu kasy z Fortuny? Myślałem, że głównie wpłacasz :D
7
@KamQiX Spoko dwie strony na czerwono w fortunie xDD
0
@Socjopata Nie znika mu ten tysia. Od poniedziałku do piątku o godzine 12, czyli w momencie wypłaty. Jak zleci wyplate np o 13, to do nastepnego dnia, do poludnia bedzie dalej miec 1145. Jak bedzie miał mniej to zlecenie wyplaty zostanie cofnieta.
1
@Socjopata Oj nie! Haha
Jeśli ma 1145 A wypłaca 1000 to może grać normalnie za 1145 :)
Ten 1000 jest zabieramy do 48h od wypłaty. Jeśli na koncie nie będzie odpowiedniej kwoty. Czyli jak zostanie mu mniej niż tysiąc to przelew nie dojdzie do skutku z braku środków na koncie:)
1
@gorgota Czyli bardzo nie chcą żebyś jednak wypłacał tą kasę :D
1
@gorgota Aaa to na totolotku od razu zabierają xD
2
@Socjopata U mnie łącznie poszło z 25 kuponów. 3 wygrałem, 1 Early cash-out. Prawie 100 zł w plecy i dałem sobie spokój :D
EDIT: Ale taki sobie założyłem limit. Jak stracę 100 zł to przestaję. Na szczęście się nie uzależniłem :)
0
@KamQiX Wczoraj karty visa się zepsuły i czekam na zwrot moich 150 zeta xD
1
@Socjopata Panie, niektóre oznaczenia na totolotku to nawet nie próbuje zrozumieć;P Mało przejrzyste to dla mnie :D
1
@Bykunn Odpuszczaj ile wlezie haha ;D
Chociaż ostatnio wplacilem dyszke A wyplacilem 554 :D
1
@Socjopata To nie dobrze, w razie jakby kupon nie wszedł muszę się pilnować, żeby się nie "odgrywać" xd
0
@KamQiX No ja też sobie konto założyłem i załadowałem za 150, żeby cały bonus zgarnąć. Chce się na mundialu pobawić, więc tysiąc wypłacam a reszta na grę!