- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
0
Macie jakieś sprawdzone sposoby na ostre zakwasy?Wczoraj lekko przesadziłem z treningiem i dziś tak boli mnie w kapturach że dosłownie czuję ból jak obracam głową :D Podejrzewam że coś naderwałem,ale może coś mi pomoże.
0
@busquets5 no dalej dobry trening :D a tak to prysznic :P
0
@busquets5 Po takim treningu od razu dobrze ciepły prysznic. A dziś jak odczuwasz brak komfortu to idź na jakiś spacer. Nie siedź w domu ale nie przesadzaj z aktywnością. W żadnym wypadku nie rób kolejnego treningu.
0
@xVENUMx No właśnie w środę już mnie bolało,a wczoraj stwierdziłem że zrobię 5serii podciągania i. 5 serii mc no i dzisiaj czuję się jak zwłoki :D
0
@chudinho Dzisiaj tylko piłka,także będzie dobrze.
0
@busquets5 a ja jutro meczyk wyjazd do vice-lidera :D nie ma miękkiej gry :D
1
@busquets5 Odpoczynek. Może być aktywny czyli np. lekkie cardio: basen, rower. Jak by ktoś Ci zrobił masaż to też świetnie ;). A i to nie są zakwasy :p