- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1213 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1213 Culés
1
Myślicie, ze Xavi nadaje się na trenera? Moim zdaniem średnio. Oczywiście to taktyczny geniusz, ale brakuje mu charyzmy Puyola czy Maldiniego. Jest dyrygentem, ale nie liderem. Co o tym myslicie?
4
@masq Skąd wiesz, że to taktyczny geniusz?
1
@masq Jeśli jest taktycznym geniuszem nie musi mieć charyzmy Puyola.
32
@masq Xavi nadaje aię pod każdym względem. Nie uważam, żeby brakowało mu charyzmy. Wydaje się podobnny do Guardioli. Romantyk piłki.
5
@masq Pepa też bym nazwał dyrygentem, nie liderem, a wiadomo jakiego potwora zrobił ze swojej ekipy w Barcelonie. Jak wiemy, Xavi mocno inspiruje się i utożsamia ze sposobem prowadzenia zespołów przez Pepa. Jestem dobrej myśli i czekam na efekty!
1
@sebasek99 Zapewne z oglądania go przez wiele lat w koszulce Barcy. Ja nie widziałem inteligentniejszego zawodnika.
1
@masq Byle nie pitolił głupot na konferencjach tak jak w wywiadach pomeczowych z wielką przyjemnością bym go zobaczył jako trenera. Puyol i charyzma? Chyba inaczej rozumiemy to pojęcie.
2
@GenerałXavi O to to. No i musi mieć "swoich" zawodników. Z zawodnikami pokroju Gomesa czy Paulinho sukcesu nie osiągnie, przynajmniej nie w swojej filozofii.
1
@Bartek22 Co innego granie na boisku, gdzie wykonuje się zalecenia trenera, a co innego tworzenie takich zaleceń ;p Ot, chociażby to, że na nim był odpowiedzialny za tylko swoją strefe, a tu musi ustawić wszystko.
0
@masq Uważam że świetnie się nadaje i już się nie mogę doczekać aż poprowadzi Barce. Trener nie musi być dyktatorem. Będzie miał szacunek u piłkarzy bo to żywa legenda klubu, jest idealistą zakochanym w ideologii Cruyffa. Jak napisał Bartek, wydaje się podobny do Guardioli i mam nadzieję na podobną historię, niech poprowadzi najpierw Barce B, pozna piłkarzy a potem niech wprowadzi ich do pierwszej drużby.
1
@masq Zidane też nie ma charyzmy.
1
@Qlewer Ależ mnie denerwuje takie generalizowanie. Raz się wygłupił z tą murawą i ludzie(nawet kibice Barcelony, co jest dla mnie niedorzeczne) go przez pryzmat tej jednej wypowiedzi negatywnie oceniają. Ogromna większość jego wypowiedzi jest bardzo rzeczowa i jakoś nikt o tym nie pamięta. To samo z Busquetsem. Przez jeden wybryk ma łatkę symulanta.
0
@Bartek22 Raz? Hmm nie do końca się zgodzę.
1
@Qlewer Ludzie często piszą Xavi płaczek murawa hehehe itp. Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś przytoczył inny przykład.
2
@Bartek22 Dokładnie, jak Guardiola skrytykował murawę w Bazylei, to nikt się nie oburzał jak po wypowiedziach Xaviego.
0
@Bartek22 Tak samo jak symulant Busi :D
0
@masq Co to znaczy charyzma? Dobrego trenera piłkarze odrazu wyczuja. Myślisz ze czym Nawalka przekonał pilkarzy w kadrze? Fachowościa i warsztatem pracy.