- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
0
Za kilkadziesiąt lat tamtejsze czterdziechy i pretensjonalni licealiści będa psioczyć na poziom tamtejszej muzyki i wspominiać ze łzami Biebera, Coldplay czy jakąś Come. Achh, to będą ciekawe czasy.
8
@sebasek99 Ej ale co masz do Coldplay ( ͡° ʖ̯ ͡°)
0
@Striker Po pierwszych płytach są bezbarwni.
1
@sebasek99 Coma i Coldpley to dobre zespoly wiec nie rozumiem
0
@sebasek99 No ja sam słucham jak już to jakichś klasyków ze starszych płyt. Z nowych jest tylko parę kwiatków które wrzuciłem do playlisty. Ale szacunek mam do nich wielki i tak
0
@Striker W sumie, to głupio ich zestawić z Comą (xD), ale to taki tylko przykład popularnego zespołu teraz.
1
@sebasek99 Generalnie ja tam jestem daleki od krytykowania jakiejkolwiek muzyki, każdy słucha co tam lubi i niech sobie wspominają nawet Dawida Podsiadło ze łzami w oczach. Jedyne czego nie zdzierżę to typowa kupa pokroju tych wszystkich pseudo-raperów z mopami na głowach.
1
@sebasek99 Ale co Ty masz do tej np. Comy bo nie rozumiem? Coldplay? Świetny zespół dalej i przykład zespołu który rozwija się a nie stoi w miejscu i to właśnie najbardziej wkurza fanów czy zwykłych słuchaczy no bo jak to grali fajnie ale nagle poszli w inną stronę....
0
@Micwic666MW Znaczy, ja gdzieś to krytykuje? Osobiście Coldplay lubie, ale tylko za pierwsze płyty. Dalsze są nudne, popowe i niewiele się różnią od tysiąca innych zespołów. Come uważam za słabą. Ale to tak osobiście, bo ja nigdzie nie wartościuje tej muzyki. W tamtym wpisie podaje tylko przykłady popularnych zespołów. Im się obrywa od "znawców", którzy nie rozumieją, że czasy się zmieniają i nie można grać ciągle jak Zeppeliny i że Coldplay stanie się kiedyś taką samą klasyką jak tamci. I nie ma w tym nic złego. Starsza muzyka, w końcu w żaden sposób nie jest od nich lepsza.
0
@Striker Nie słucham, ale jacyś źli też nie są. Ot, takie kolejne wcielenie buntowników.
1
@sebasek99 No ale to jest chyba logiczne, że za te 40 lat przykładowo będą mówić o Comie, Coldplay czy innych zespołach tak jak teraz mówimy o Zeppelinach, Betelsach czy innych zespołach.
0
@Micwic666MW Uwierz mi, że nie dla wszystkich. Z niektórych wypowiedzi na necie, można ulec wrażeniu, że dzisiaj się robi jakiś muzyczny holocaust xD