- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1117 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1117 Culés
0
Siemanko. Z góry zastrzegam, że nie chce odbierać wielkości Messiemu i rozpoczynać żadnej burzy. Podzielę się jedynie moją opinią. Czy nie uważacie, że opowieści o przeglądzie pola i umiejętności kreowania gry przez Leo są trochę wyolbrzymione? Według mnie od lat utrzymywany styl gry Barcy, poleganie na zagraniach firmowanych kiedyś przez Xaviego, Inieste i teraz przez Messiego oraz szkolenie partnerów do pokazywania się na pozycji i swietnego wychodzenia do zagrań stworzyły trochę mit rozgrywającego. W reprezentacji koledzy nie potrafią tak korzystać z tych zagrań (więc chyba więcej znaczy danie możliwości takiego zagrania niż samo zagranie) stąd też polegają na jego indywidualnych akcjach. I tu upatruje całego problemu Argentyny. Posiadanie piłkarza historycznego z którego nie sposób zrezygnować i nieumiejętność dostosowania filozofii gry do Niego podczas nielicznych zgrupowań
2
@Artuu Szczerze? Moim zdaniem Messi jest swietnym rozgrywajacym. Zagrywa czasem tak ze inni nawet nie pomysla ze mozna tak zagrac. Problem jest w tym ze Messi nie ma z kim grac. Jedynie z Alba cos klepia i Busquetsem. Rakitic sie chowa, Iniesta wszystko spowalnia. Suarez to juz wg tragedia, przpuszcza pilke niewiadomo do kogo i sie lapie za glowe, jak dostanie dobra pilke to ona odbija mu sie od piszczela jak w B klasie. Gomes wszytko do tylu. Dembele za duzo chce pokazac w meczu i bardzo czesto traci pilke. Coutinho stara sie cos z Messim pograc ale wiadomo jeszcze braki w zrozumieniu.