La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1604 Culés

0

siemanko, mam problem z konsolą ps4. Dzisiejszego popołudnia, zauważyłem że w żadnej z gier nie reaguje pad, mimo że rano wszystko hulało normalnie. Przycisk PS działa, wszystko co w menu konsoli też odpowiada na przyciski, tylko w grze coś szwankuje. Chwilowo pomaga jedynie wyłączenie i włączenie kontrolera. Dajmy na to w pro Evo soccer wchodzę w grę i wybieram któryś tryb, przy wybieraniu zapisów muszę wyłączyć i włączyć kontroler, po wczytaniu zapisów to samo. Trochę to męczące. Spotkał się ktoś kiedyś z podobnym problemem?

0

@snoopdegie Ja tak miałem ale z jednym przyciskiem, na początku działał, potem nie i musiałem restartować pada i pomagało może na minutę... ale ten pad już był po wielu godzinach grania w FUTa, także trochę chyba w tym było mojej winy. Ostatecznie gram na innym, nie dziękuj.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?