- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
91
Dokładnie 80. lat temu podczas nalotów powietrznych wojsk frankistowskich nad Barceloną jednym z najbardziej zbombardowanych miejsc była siedziba FC Barcelony. Josep Cubells wychodzi z całego zdarzenia bez szwanku i w kolejnych dniach całkowicie poświęca się ratowaniu dorobku klubu. Odzyskał 2500 peset schowanych w wodociągach. Przez nalot zniszczono 350 trofeów. Josep Cubells, który zamiast uciekać wolał zbierać to, co z nich zostało. Wszystkie zniszczone puchary stopiono w jeden i nazwano go „Pucharem Wszystkich”.
0
@BarcaInfo Czy ten puchar stoi w muzeum Barcy? Masz może zdjęcie?
0
@BarcaInfo Masz zdjęcie tego pucharu i angielską/hiszpańską nazwe? Nie moge nic o tym znaleźć.
0
@BarcaInfo Masz może zdjęcie tego pucharu?
5
@Dzemik55 Nie jestem pewny,ale to chyba ten puchar: http://2.bp.blogspot.com/-wYfbg6XEcOI/UNtQg3rQx5I/AAAAAAAABU0/Pgop49lTml8/s1600/Copa+de+tots.jpg
2
@BarcaInfo Będąc w Barcelonie notabene w bocznej uliczce na La rambli wraz z żoną natrafilismy na Escola Sant Felip Neri gdzie spadła bomba franksistow w trakcie przerwy między lekcjami i zginęły dziesiątki dzieciaków... spojrzałem wtedy na żonę i mówię " widzisz kochanie to między innymi dlatego nienawidzę tych ku*w z madrytu"
Poszliśmy z żoną do ściany gdzie były jeszcze ślady po odlamkach po bombie ...
0
@BarcaInfo http://weszlo.com/2016/03/16/wojna-vs-futbol-siedziba-barcelony-zbombardowana/
Jednak pucharu nie znalazłem
0
@LukaszJ O mój Boże... powiedz, że żartujesz.
0
@Ramos9248 Tu nie ma z czego żartować