- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1324 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1324 Culés
14
Powiem wam że żal mi Gomesa . Na pewno daję z siebie 100 % i stara się jak tylko może a mimo to mu nie idzie i jeszcze kibice na niego gwiżdżą a powinni go wspierać bo to jednak nasz zawodnik i należy mu się wsparcie.
No ale jak to mówią medal ma 2 strony więc powiem że mimo wszystko należy go sprzedać a nie trzymać na siłę bo się stara i jest kozłem ofiarnym kibiców.
Żeby grać w Barcelonie należy mieć odpowiedni poziom a każdy widzi że Andre go nie prezentuje . Samo staranie się to za mało i dziwie się wszystkim którzy na siłę próbują szukać pozytywów w jego grze bo ich po prostu nie ma .Gdyby w Barcelonie za staranie się miałoby dostawać się 1 skład to nie walczylibyśmy o mistrza a o środek tabeli bo umiejętności i głowa są najważniejsze.
Szacunek i wspieranie zawodnika to jedno a powiedzenie wprost że nie nadaje się do gry w klubie to 2 i nie zamierzam obrzucać go gównem jak hejterzy ale też nie zamierzam lizać mu dupy jak jego najwięksi obrońcy tylko powiem wprost że mam nadzieję że Barca go sprzeda oraz że Gomes w innym klubie w końcu odnajdzie prawdziwego siebie i będzie cieszył się swoją grą a kibice będą z niego zadowoleni.
0
@Matiz123 Gra w najlepszym klubie swiata wymaga od jego zawodnikow pewnego poziomu, ktorego on niestety nie ma. Po prostu.
Kibice maja prawo byc zirytowani. Nie mówię tu o chamstwie i placzu,ale o konstuktywnej krytyce, ktora jest wiecej niz uzasadniona.
Chlop zagral u nas juz kolo 70 razy.Nie pokazal nic. Coutinho przez pierwszy miesiac w klubie dal nam wiecej niz on przez 1.5 roku.
Mamy wielu zdolnych juniorow, którzy marza o szansie gry w pierwszym zespole, podczas gdy taki Gomes dostaje tych szans duzo za dużo. Na pewno taki Alen nie gralby gorzej