La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1531 Culés

3

Jak to jest że każdy jest zadowolony ze przyjdzie Arthur a jak robiliśmy transfery Douglasa, Paulinho czy Miny to większość narzekala że że słabej ligi itp. Czy ten Arthur naprawdę coś pokazał?

konto usunięte

1

@bartekvisca  Youtube + jest to pozycja, która wymaga wzmocnienia.

1

@bartekvisca  W lidze brazylijskiej "coś tam" pokazał, ale jak zawsze transfer do europejskiego futbolu zawodników z Am. Płd niesie za sobą ryzyko nie przystosowania się do twardej, taktycznej gry na naszym kontynencie. Aczkolwiek charakterystyką gry by pasował do naszych schematów. W swojej grze przypomina stylem Verattiego (zachowując proporcje rzecz jasna). Sporo kasy za niego, ale wydaje się że warto w tym przypadku zaryzykować. Po jakimś czasie będziemy mądrzejsi w ocenie tego transferu.

7

@bartekvisca  Nie ma co porównywać nawet. Douglas to był przekręt zarządu, gracz kupiony najprawdopodobniej po to aby w "czysty sposób" wyrównać jakieś długi. On się nawet w lidze brazylijskiej nie wyróżniał. Arthur jest genialny, MVP finału Copa Libertadores, gracz z najlepszej 11 ubiegłego sezonu ligi brazylijskiej.

2

@bartekvisca  Wlasnie, czy to nie zabawne? 3/4 la Rambli zna goscia z youtuba. 1/3 pisze o nim dobrze bo inni tak piszą. A ilu go oglądało w meczach? Garstka?
Masakra...
patrząc na opinie to ten gosc to fenomen.
:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?