- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1445 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
16
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1445 Culés
54
Jak tam nasi Dyrektorzy Sportowi z La Rambli sprzedali już Dembele? :D
Nie wiem jak można skreślać gościa po tak długiej kontuzji i pisać, że nie nadaje się do Barcy.Technika bajeczna, gra na jeden kontakt, drybling, uderzenie, wykończenie, to wszystko pokazywał w Dortmundzie i pokaże tutaj, dajcie mu tylko czas. Nawet wczoraj mimo tego, że mu sporo nie wychodziło jedną akcją mógł dać nam 3 punkty. Także cierpliwości i dajcie się chłopakowi zgrać z drużyną, a przede wszystkim dojść do pełni formy fizycznej po tak długiej przerwie. Proszę Was:)
4
@Gaucho Niektórzy myślą, że to są maszyny, ktoś przyszedł za 100 milionów to od razu ma strzelać po 2 bramki i zaliczać 2 asysty. 23 mecz bez porażki w lidze, a ja słyszę, że mamy kryzys, jestem ciekaw co mają powiedzieć kibice Realu, Chelsea czy United....
3
@Gaucho Od dawna powtarzam. Dajmy chłopakowi czas. On ma dopiero 20 lat i wszystko, by zrobić wielką karierę. Oceniać będziemy za rok, jak zaaklimatyzuje się na dobre.
0
@Gaucho Nie sprzedali , ponoć trwają negocjacje :D
10
@Gaucho Mnie to najbardziej śmieszy, jak jeden z drugim piszą jakie to mają zaufanie do Valverde, jaki to wspaniały trener. Dwa dni później podane składy przed meczem i te same osoby zaczynają jazdę...
1
@Gaucho No wiadomo że trzeba mu dać czas ale na chwile obecną ten transfer jest o wiele gorszy od transferu Bale'a
3
@WariWaseWariNose Porównywać 5 lat zawodnika w jednym klubie, do pół roku innego...
0
@WariWaseWariNose Trzeba mieć cos nie halo w głowie by porównać 20 letniego piłkarza do 24 latka :D
0
@WariWaseWariNose Porównujesz goscia ktory rozegral 4 mecze do Bale'a XD
1
@WariWaseWariNose Ty czwarty(o przepraszam szósty) może lepiej się nie wypowiadaj.
0
@Gaucho Po tym co pokazuje w tym sezonie MATS już nikogo nie skreślę po pierwszym-drugim sezonie w FCB. No może oprócz Gomesa.