- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1058 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1058 Culés
51
Haha, czytam sobie na internecie wybiórcze opinie i już zaczyna się obrażania alpinistów, którzy zrezygnowali z własnej wspinaczki ratując tylko Francuzkę, powinni ją zostawić, a iść po polaka rodaka, kocham ten kraj xD
0
@Socjopata O jest spec od bukmacherki jakieś kupony na dzisiaj szykujesz albo masz już przyszykowane ? :D
7
@Socjopata Nawet już ją obrażają, że Francuzka to znaczy, że tchórz i powinna z nim zostać i również umrzeć.
19
@Socjopata Bo to Janusze polskości. Każdy kto mówi bądź wypisuje takie bzdury powinien przeczytać sobie to:
https://zapodaj.net/0dc7d21e9cbcb.jpg.html
0
@Tito545 Wczoraj Juve i Boca weszlo, dzis Torino jeszcze Barca do przerwy i Lazio x2
0
@Socjopata Mi wczoraj wszedł Metz z Niceą fuks miesiąca po prostu xD Ja dzisiaj walczę w Niemczech i Hiszpanii wcześniej tam pisałem jaki kupon zrobiłem będziesz chciał to rzuć okiem :D
0
@Tito545 Leverkusen odpuściłem, przeczuwam tam sporo goli i jakiś dziwny remis. :D
1
@Socjopata Szkoda, że wczoraj BVB i Lipsk nie weszło :( A z Valencią jednak miałeś rację :D
0
@LioNey99 Nie wiem jak można zremisować u siebie z Hamburgiem, albo Freiburgiem, dramat
1
@Socjopata No, ja już miałem po kuponie zaraz, nie musiałem nawet czekać na Juve :D Chyba muszę zmienić system, w czwartek zagrałem 3 mecze - na Brugge, Strasbourg i Al Saad i wygrałem w końcu :D 3 mecze i fajny kursik, za dyszkę wygrałem 64,50.
Chyba się nie bawię już w te pewniaczki bo jak widać za mały kurs można się przejechać, lepiej chyba w egzotyczne iść :D
A BVB dołączyło u mnie do Napoli i LFC, tych drużyn już nie obstawiam :D I cieszę się, że nie postawiłem na Nicee właśnie, bo bym się przejechał też.
Kusi mnie teraz postawić na PSG albo na X2 z Realem i handicap City z Basel, albo że City wygra do zera, co sądzisz? Ale właśnie nie wiem czy Real nie odradza się :D (wiesz, póki kursy są wysokie, np. na PSG coś koło 3 idzie, można na dwa mecze wjechać grubo :D)
2
@LioNey99 LM jeszcze musze przeanalizować na spokojnie. :D