- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 817 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 817 Culés
0
Takie pytanie do graczy Diablo III, planuje kupić na XONE , ale nigdy nie miałem styczności z żadną częśći tej gry . Czy będę potrafił się jakoś połapać w tym wszystkim? czy to tylko się wydaję dosyć trudne ogarniecie tego wszystkiego.
0
@Czak18 Tylko się tak wydaje, na początku przejdziesz fabułę, a potem wchodząc w tryb przygodowy będziesz rozumiał gameplay, a "buildy" postaci zawsze można wziąć z internetu
0
@Czak18 D3 w wersji na konsole bije na głowę wersje PC, sterowanie padem to sama przyjemność. Moja żona, który nigdy nie grała na padzie w ciągu godziny opanowała sterowanie i mechanikę gry ;) Polecam, gra w trybie "couch coop" na 2/3/4 osoby na jednej konsoli to świetna zabawa. Buildy są bardzo intuicyjne, a w necie masz mnóstwo poradników i gotowych buildów dla każdej klasy.
0
@TwardyPień a co to te builidy?;p a jak to jest z trybami gry? rozumiem , że przechodzę fabułe sam. i tez moge ze znajomymi tak jak napisałeś na jednej konsoli też tą fabułę?
0
@Czak18 Tak, możesz grać całą historię(fabułę) w trybie cooperative na jednej konsoli (do 4 graczy, rzecz jasna 4 pady potrzebujesz). Buildy, to inaczej zestaw umiejętności pasywnych i aktywnych używane przez graczy w połączeniu z konkretnymi przedmiotami. Polecam zrobić najpierw fabułę, potem tryb przygodowy (dużo materiałów do rzemiosła zdobędziesz)i szczeliny nefalemów. O "buildach" najwięcej dowiesz się ze stron pokroju diablofans, icyveins czy chociażby oficjalnego forum diablo3 (na battlenecie, wszystko rzecz jasna w języku polskim). Sam jestem na etapie farmienia pierścienia i broni dla mojego Krzyżowca pod build znaleziony właśnie na diablofans. Masz tam dokładnie wytłumaczone dlaczego ten skill a nie inny, dlaczego dana broń jest lepsza, jakie statystyki (np. prędkość ataku czy szansa na obrażenia krytyczne) dla twojej klasy są priorytetem itd.