- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1329 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
draxidox
15
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1329 Culés
10
Przecież zakup Griezmanna jest bez sensu. Robienie z Barcelony Galacticos, nikłe sprowadzanie wychowanków do pierwszej drużyny. A rozgrywającego to chyba nigdy już nie uświadczymy.
2
@nitey Obecnie najlepszym rozgrywającym na świecie jest Messi, który z roku na rok coraz częściej będzie gościł na tej pozycji, dlatego dobrze, że uzupełniają skład z przodu. Z pomocników to kupiliśmy już Coutinho i tyle wystarczy. Ewentualnie ktoś jeszcze o podobnym profilu do Rakitica, ale to jeszcze nie teraz, bo myślę, że Chorwat jeszcze 2/3 lata pociągnie.
0
@Wossi61FCB Rozgrywający to osoba, która jest balansem między obroną a atakiem.
Messi pracuje w defensywie? Messi nie wytrzyma kondycyjnie, jak będzie musiał strzelać bramki, podawać, kreować, odbierać, biegać itd. A to wszystko w Barcelonie i Argentynie. W tym wieku powinien zająć się już tylko strzelaniem, tak jak Ronaldo w Realu, gdzie pracują na niego wszyscy. Powinien odpoczywać z Eibarami, Leganesami, a nie grać po 90 min w każdym meczu. Ciekawa jestem kiedy Valverde się zorientuje, że w tym roku mundial.
0
@nitey Niezupełnie o to mi chodziło. Wiadomo, że Messi nie będzie harował w defensywie. Od tego jest Busquets i Rakitic/Paulinho. Chodziło mi o to, że to Messi rozgrywa piłkę najlepiej na świecie i nikt nam już na tą pozycję nie jest potrzebny. Jeżeli już chcielibyśmy jakiś transfer do pomocy do własnie do tego harowania w obronie, czyli na pozycję Rakitica
0
@Wossi61FCB Jakby Ivan miał odejść, bardziej widziałbym Roberto obok Sergio (bo na PO się bardzo marnuje) + transfer na PO, przykładowo Odriozoli z RSSS, który jest bardzo ciekawym graczem, do rywalizacji z Semedo.
0
@barcafan_89 To też jest jedna z opcji, którą bym nawet wolał. Ale szczerze mówiąc wątpię by Ernesto przesunął Roberto na stałe do pomocy. On woli na tej pozycji kogoś z lepszym warunkami fizycznymi (patrz: Paulinho i Rakitic), dlatego moim zdaniem transfer pomocnika na tą pozycję jest bardziej prawdopodobny :I