- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1115 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1115 Culés
30
Ile mamy mieć przewagi nad realem żeby La Rambla łaskawie wydała pozwolenie żeby się cieszyć? O rozwage można apelować jak jest 7 punktów przewagi, a to co tu się dzieje to dragikomedia. realu już nie ma w lidze w tym sezonie.
31
@masq Rzadko kiedy tutaj można się cieszyć wg. co niektórych. Pamiętam, jak zdobywaliśmy drugi tryplet. Wówczas słowo "pokory..." pojawiało się tutaj częściej niż "zdementował" w minionym, letnim okienku :D
14
@masq Ale kto zabrania cieszenia się? Można się cieszyć tylko jak ludzie, nie zwierzęta.
0
@masq Nikt nie zabrania się cieszyć, tylko świrować pawiana.
7
@masq Dajemy wam przyzwolenie. Możecie zrzucić maskę człowieka!
0
@masq Serio nie ma dla ciebie różnicy pomiędzy cieszeniem się, a krucjatami na fioletową i robieniem z siebie debila? XD
0
@masq A co ma Real do tego czy można się cieszyć czy nie? Cieszycie się tak samo z przewagi nad Sevillą czy Bilbao? Aktualnie jest +6 i jutro trzeba wygrać, bo Atleti będzie naciskać.