- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1070 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
169
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1070 Culés
1
Czwórka ofensywna Messi, Suarez, Coutinho i Dembele brzmi na papierze wręcz monstrualnie. Jest to jakość w rozmiarze XXXXL. Moim zdaniem w takich okolicznościach kupowanie kolejnych ofensywnych graczy byłoby niepotrzebne. Zachować należy odpowiednią proporcję między gwiazdami i pracusiami. Na boisku obowiązkowo muszą przebywać Busquets i Rakitić, bo upychanie Iniesty za jednego z nich zaszkodziłoby zespołowi. Zresztą zakup Cou ewidentnie będzie oznaczał chylenie się ery Andresa ku końcowi. Póki co jakiekolwiek rotacje ofensywne nie osłabią zespołu, a nawet wejście Paco na boisko odbieramy coraz częściej jako wartościowe, i w żadnym wypadku nie jest Alcacer zapchajdziurą. Uważam, że kolejnym wielki transfer do Barcy, to wybitny defensywny pomocnik, lub napastnik w przypadku gdyby Suarez zaczął tracić swoje walory. No chyba, że do wymiany będzie nadawał się (bluźnię, oj bluźnię) Messi, ale ja widzę to tak, że nasz karzełek-człapak, będzie na środku boiska dyktował tętno barcelońskiemu organizmowi, jak ongiś Pirlo, Riquelme, czy Effenberg, a dynamiczna ofensywa, korzystając z podań-ciasteczek Argentyńczyka, będzie siała terror w szeregach defensywnych rywali. Oczywiście pod światłym przewodnictwem, klasowego coacha.
0
@Hablador Na razie Dembele nic "monstrualnego" nie zaprezentował
12
@dzynek A kiedy miał to zrobić ?
2
@dzynek Jego karierę przed transferem do Barcy można nazwać "monstrualną" jak na ten wiek. Fantastycznie się prezentował.
0
@dzynek A gdzie miał to pokazać? W szpitalu? Pokazał w Bundeslidze i jego talent nie ma granic, tylko trzeba to wykorzystać, a to już rola Valverde.
0
@budel17 Jak by zgłosił sztabowi drobny uraz pewnie by się skończyło na 2 tyg przerwy a tak? no cóż sam jest sobie winny
0
@dzynek Może dlatego, że od 3 miesięcy nie grał. A jak grał w Borussi, doskonale wiemy.