- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1484 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1484 Culés
2
Ehh. A ja uważam, że Barca za bardzo skupia się na Cou... wydanie więcej niż 150 mln na ten transfer (na co się zanosi) nie pokazuje dobrych umiejętności negocjacyjnych naszych asów... (o czym również wiemy). Powinni oni negocjować również z Chelsea i totkami.. nie po to by kupić Hazarda/Eriksena.. a po to, żeby Liverpool zmniejszył wymagania.. bo na razie mówi się: Coutinho! Potem Arthur- jedno klasowe nazwisko, więc Ci sobie dyktują ceny
2
@Pedeudo Tak uważaj, bo Hazard i Eriksen będą kosztować mniej niż Coutinho...
1
@wojto Tu chodzi o alternatywny.. poczytaj... Liverpool widzi, że Cou jest jedynym celem Barcelony i myślą tylko o tym, czy zarobią 5-10-15-20? Mln więcej od złożonej oferty... gdyby istniało zagrożenie, że zamiast 130 dostaną 00000, bo Barca kusi kogoś innego, szybko by zmiękli
4
@Pedeudo Nie prawda, Liverpool wcale nie chce i nie musi sprzedawać Coutinho.
0
@Avada Kedavra Pewnie.. po letnich transferach i tym za 75? Zimowym marzą by odrzucić 130
7
@Avada Kedavra To prawda, że Liverpool pewnie nie chce sprzedać Coutinho ale @Pedeudo ma rację, że włodarze Barcelony powinni stwarzać pozory, że są alternatywy dla Brazylijczyka. Na pewno nie zaszkodziło by to negocjacjom.
To tak jakbyś przyszedł do salonu np. Audi i negocjował jakieś rabaty zaznaczając, że interesuje cię tylko Audi a w stronę Mercedesa lub BMW nawet nie spojrzysz.
Zaprawdę mistrzowska technika negocjacyjna.
0
@Pedeudo Ale przecież Coutinho nie jest jedynym celem Barcelony, która interesuje się również innymi zawodnikami. Nie wiem zupełnie o czym Ty piszesz. Jak mają negocjować z Chelsea, skoro Hazard na transfer by się nie zgodził, bo jest kibicem Realu.
0
@wojto Od kiedy? :o.
Po jakimś ostatnim wywiadzie na notatniku pojawili się przeciwnicy tego transferu, bo tak pozytywnie się o Barcy wypowiadał... z resztą jak co sezon daje znaki, że chcę u nas grać
1
@wojto Podobnie było z Dembele. W sumie był naszym jedynym celem i przez to Borussia zarobiła na nas gigantyczne pieniądze. Gdybyśmy dorzucili wtedy starania o Hazarda, Dybale mielibyśmy dużo lepszą pozycję do negocacji. Gdneralnie naszym największym problemem było odejście z klubu Neymara tylnimi drzwiami. Ciężko jest się targować w przypadku gdy inni wiedzą, że jesteś przy kasie.