- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 849 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 849 Culés
17
Możemy tu cisnąć po Neymarze, że to narcystyczny wyrobnik, co poleciał na kasę. Możemy mówić o Lucho, że miał tylko jeden pomysł na Barcelonę, który z czasem działał coraz gorzej. A potem przypomina się to
6
@Persyfl Jeśli chodzi o Neymara to chodzi tylko i wyłącznie o to w jaki sposób odszedł z Barcy, a nie że w ogóle to zrobił. Mógł wcześniej powiedzieć, że chce do PSG, to Barca miałaby więcej czasu na ściągniecie następców i to po zdecydowanie niższej cenie. Zrobił inaczej, więc niesmak pozostaje.
1
@Jojko Jakbyś miał szansę na zdobycie jakiejś tam kasy, którą mógł zgarnąć Neymar w ramach kontraktu też pewnie byś zwlekał. Nie żebym go usprawiedliwiał jeśli o to chodzi, ale pewnie większość jego krytykujących postąpiłaby podobnie.
8
@Persyfl Nigdy nie zapomnę tych emocji gdy Sergi strzelił na 6:1. Pamiętam jak pobudziłem wszystkich w domu bo rodzice mieli na rano do pracy. Darłem się i płakałem jakby coś mi się stało :D Piękny moment, jeden z najpiękniejszych jakie w życiu przeżyłem, nigdy tego nie zapomnę :)
0
@Persyfl Oglądałem kilka filmików z tej pamiętnej Remontady ale tego jeszcze nie widziałem. Również jest świetny :)
0
@KamQiX Mimo wszystko nie ssądzę żeby Neymar kierował się pieniędzmi.Myślę że on po prostu chciał być w PSG kimś kim dla nas jest Messi,a w naszym klubie nigdy nie był by tym pierwszym.
0
@busquets5 Chodziło mi o te pieniądze co miał dostać od Barcelony. Nie pamiętam już o co dokładnie chodziło.
Samo odejście do PSG też nie uważam by było dla samych pieniędzy.