- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 778 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 778 Culés
1
Ja wiem, że powiecie: Melissa Reddy, Bellague, Pearce nic nie wiedzą,potrafią tylko dementować, ale... ja pamiętam jak było z Suarezem, wszyscy byli zgodni, gdy ten również chciał odejść, że nie ma takiej opcji i nie odszedł, dopiero sezon później opuścił Anfield. Uważam ich, za bardzo dobre źródło informacji, choć tak, jak inni mogą się pomylić. Kto z tzw. rzetelnych dziennikarzy napisał, że Coutinho z pewnością przejdzie do Barcelony w zimie? Nikt. Tylko pobudzają w nas emocje MD, Sport, Express, The Sun itp.... a jeszcze po tej akcji z koszulkami w nocy to na Rambli panuje przekonanie, że niedługo zawita na Camp Nou. Nie wykluczam jego transferu, bardzo tego chce, jest jednym z moich ulubionych zawodników, ale proszę was o spokój, żebyście nie pisali co 5 min,że czekacie na fichado. Jak ma przyjść, to przyjdzie. Z pewnością coś jest na rzeczy, ale co to się dopiero okaże. Ja osobiście bardziej wierzę dziennikarzom Liverpoolu , prócz Bellague, gdyż oni w przeciwieństwie do mediów katalonskich, rzadko się mylą i nie piszą informacji,żeby cokolwiek napisać i są blisko klubu.
Także Calm Down, nie pozwólcie, aby transfer Cou zepsuł wam zabawę w Sylwestrową noc. Wszystkiego dobrego w Nowym roku!
0
@zagi31 Dzień przed transferem Torresa też zaprzeczali temu i twierdzili, że na 100% zostaje i "nie ma innej interpretacji tych słów". Nazajutrz Torresa już w klubie nie było. W zeszłe lato Cou złożył Transfer Request, a Reddy z przyzwyczajenia to oczywiście zdementowała i dopiero po jakimś czasie się zreflektowała. To są ludzie ściśle związani z klubem i dbają o jego dobry interes. O transferze Cou napiszą dopiero, gdy już oficjalnie zostanie on potwierdzony.
To tak jakbyś miał swojego agenta, który wypierałby za każdym razem wszelkie informacje, które mogłyby Tobie zaszkodzić (czy to w pracy, czy wśród znajomych),