- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 904 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 904 Culés
2
Wczoraj część osób dziwiła się dlaczego wiele kibiców Barcy zaczęło sympatyzować z City.
Odpowiedź jest prosta
Grają piękna piłkę dla oka mają genialnego De Bruyne no i Guardiola który był naszym piłkarzem trenerem i dalej chyba pozostał kibicem Barcelony.
Guardiola...
- Czy City jest faworytem do wygranej w Lidze Mistrzów?
- Jaka drużyna ma Messiego?
- Barca
- Więc to jest faworyt
Ten tekst powinien rozwijać wszystkie wątpliwości dlaczego wiele z nas lubi City.
11
@ZelekBARCA Polubić szejkowy klub tylko z uwagi na jedną osobe, tylko dlatego że lubicie Guardiole? Dziwne
0
@QAZ W tej długiej wypowiedzi znalazłeś tylko ten jeden argument?
1
@ZelekBARCA No ja nie sympatyzuję, z dwóch Manchesterów wolę United... ale ich gra za Mourinho to padaka
4
@Wawrzyszewski Gdzie tu widzisz długą wypowiedź?
0
@QAZ odpowiadasz pytaniem na pytanie, brawo
1
@Wawrzyszewski Widzę brakło Ci argumentów
0
@QAZ Na Guardiole i na piłkarzy których zapewne większość tutaj lubiała już od wcześniejszych czasów jak Yaya Toure , Aguero , David Silva czy Sterling .
Mówisz klub szejków a ManU czy Chelsea to nie wydają kasy ? Różnica jest taka że Pep potrafił zbudować kozacki zespół i pięknie to funkcjonuje .
0
@ShawnC Tak ale wielu pisze że przez Guardiole lubią City, nic nie wspominają o Toure, Silvie czy Aguero. O takie osoby mi chodzi
0
@QAZ No w tym masz rację . Nie polubiłbym teraz np. ManU tylko dlatego że Pep ich prowadzi .
0
@ZelekBARCA Ja lubię City odkąd gra tam Aguero, jest to jeden z moich ulubionych piłkarzy, przez okazji lubię też Silvę i Toure a reszta zespołu ogólnie mi nie przeszkadza. Oglądałam ich kiedy w piękny sposób zdobyli mistrzostwo w doliczonym czasie dzięki bramce właśnie Kuna :-) także jest to już kilka lat :) a gdy usłyszałam że będzie ich trenował Pep to mnie jeszcze bardziej ucieszyło ;) Teraz ich mecze można oglądac codziennie, to nie tylko kasa ale też piękna dla oka i mądra piłka.
0
@ZelekBARCA To ja też dorzucę swoje 3 grosze. Zacząłem kibicować city od kiedy przyszedł tam Robinho i Aguero nie przestaję do tej pory. A obecnie City ogląda się wspaniale i niejednokrotnie czekałem z wielkim napięciem bardziej na mecz szejków niż naszej Barcelony. Oprócz tego, że jestem zagorzałym kibicem Barcy jestem też kibicem futbolu i nie widzę problemu w tym żeby sympatyzować z klubem który obecnie jest na fali. Grają naszą wymarzoną tiki-take, której na Camp Nou nie widzieliśmy od 2013.
0
@QAZ Nie tylko Guardiolę. Dożywotni szacunek dla Txiki Begiristaina za świetne transfery które dla nas przeprowadzał.
0
@QAZ W wypowiedzi sa przynajmniej 3 argumenty:
Graja ladna dla oka pilke
Maja Kevina de Bruyne
Maja Guardiole - ktory mimo ze nie jest juz naszym trenerem potrafi w sposob mily dla nas kibicow Barcy wypowiedziec sie o tym klubie i jego najlepszym pilkarzu