- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 723 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 723 Culés
4
Do ogromnej tragedii doszło w australijskim Perth. Na torze wyścigowym miał miejsce wypadek, w wyniku którego zginęła Anita Board. Dziewczynka miała 8 lat i próbowała zdobyć licencję uprawniającą do ścigania się dragsterami.
Do zdarzenia doszło w sobotę na torze wyścigowym w Perth. Anita Board straciła panowanie nad swoim dragsterem i uderzyła przy dużej prędkości w betonową ścianę. 8-latka została przewieziona do szpitala w stanie krytycznym, gdzie lekarzom nie udało się jej uratować.
,,Dziękuję za wsparcie, jakie otrzymaliśmy w ostatnich godzinach od rodziny, przyjaciół, całej rodziny motorsportu. Nasza córeczka trafiła teraz do świata, gdzie ma najlepszą opiekę, choć my wszyscy cierpimy " - powiedział Ian Board, ojciec Anity.
http://www.news.com.au/national/western-australia/anita-board-8-suffers-critical-injuries-during-perth-race-crash/news-story/f69a66753612d52d51140696d77d86da
6
@samueleto 8-latka to niech się na rowerku bez bocznych kółek nauczy jeździć. Kto o zdrowych zmysłach jej pozwolił do tego wsiąść?
0
@kejdzi Na pewno rodzice bo bez ich pozwolenia nie wsiadła by sama pewnie. Druga sprawa po co licencja 8 -latce juz.
0
@kejdzi Ludzie mający zostać rodzicami powinni przechodzić jakieś badania psychiatryczne, bo za dużo jest wypadków z udziałem dzieci, gdzie zawiniła głupota i nieodpowiedzialność rodziców.