- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1642 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
22
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1642 Culés
4
Witam. Styczeń się zbliża i tak sobie myślę kim możnaby tu wzmocnić nasz skład. Głównie mam na myśli rozgrywającego i do głowy przychodzi mi jedynie Misiaczek. Jeżeli chodzi o obronę to Tah jest super opcją. A Wy robaczki, kogo byście widzieli u nas?
1
@Tyler_Durden92 Misiaczek lub Couthinho i Suarez w dobrej formie ;)
1
@Andi18 Misiaczek i Cou to mokre sny, dla mnie to byłaby kadra kompletna. Suarez w formie i dodajmy jeszcze zdrowego Dembele.
4
@Tyler_Durden92 Ciężko wzmocnić drużynę w zimowym okienku ponieważ najlepsi piłkarze grają w LM, a więc z góry odpadają takie transfery ze względu na fakt, że dany piłkarz nie mógłby grać w nowej drużynie w fazie pucharowej Ligi Mistrzów.
Mimo wszystko są piłkarze, którzy nie grają w LM, a jednym z takich jest Jonathan Tah. Pisałem już o nim jakiś czas temu także cieszy mnie, że Barcelona podobno chce go w styczniu kupić i mam nadzieję, że go kupi ponieważ 25 mln euro (klauzula) to nie jest dużo jak na takiego piłkarza w takim wieku z takim potencjałem i umiejętnościami.
Poza tym liczę, że Barcelona finalizując transfer Taha kupi (i ew. wypożyczy) lub zapewni sobie prawo pierwokupu do pomocnika Kai Havertza - uważam, że za 2-3 lata będzie na prawdę świetnym piłkarzem. Warto w niego zainwestować.
2
@Tyler_Durden92 Cou i przyklepać Griezmanna na następny sezon (klauzula 100 baniek) więc trzeba takiego karpia z lidla wyłowić.
1
@Tyler_Durden92 Załatwienie Goretzki aby latem mógł przyjść za darmo będzie dużym osiągnięciem i dla mnie wystarczającym. Yerri Mina powinien zostać w Brazylii, ponieważ wyleczył kontuzje i musi wrócić do regularnego grania a potem ewentualny transfer do FC Barcelony.