- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1724 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1724 Culés
0
Wiecie może dlaczego taki pasek mi się pojawia? Jak go zlikwidować?
https://zapodaj.net/4fdf4a5b1071c.jpg.html
Denerwuje mnie to, wpisuje normalnie w Google tekst, ale nagle przekierowuje go na ten pasek, albo wpisuje tekst klikam wyszukaj i przekierowuje mnie do nowej karty i wyświetla się w jakieś przeglądarce Yahho, w której każda strona otwiera się w nowej karcie, a sam wygląd nie podoba mi się.
https://zapodaj.net/b2b73a2e10f95.png.html
Da się to jakoś usunąć? Pasek pojawił się nie wiem skąd, sprawdzałem w ustawieniach przeglądarki i nie mam nic ustawionego, co mogło by być z tym związane.
0
@BarcaFan02 Pewnie to jakieś złośliwe oprogramowanie które zainstalowało się razem z jakim programem, poszukaj czy nie masz jakiegoś dziwnego programu, spróbuj go usunąć, może jakiś cleaner da sobie rade.
0
@BarcaFan02 A sprawdz te trzy kropeczki po prawej dalej więcej narzedzi ---> rozszerzenia i sprobuj usunac te Yahho.
0
@martin86 Też myślę, że to jakiś wirus lub złośliwe oprogramowanie, cleanerem próbowałem ale nic to nie dało. Poszukam jeszcze czy na laptopie coś mi się nie zainstalowało.
0
@Kredon Nie mam tego Yahho w rozszerzeniach, muszę poszukać na laptopie może gdzieś coś jest, reset laptopa pewnie by pomógł, ale nie bardzo mogę go zrobić za dużo przenoszenia potrzebnych mi plików :/
0
@BarcaFan02 Spokojnie,napisz co tam w tych roszerzeniach jeszcze masz,bo mi się wydaje,ze to od tego,moglbys wrzucic jakiegos screena czy cos z rozszerzeniami?
0
@Kredon W rozszerzeniach mam tylko to
https://zapodaj.net/44298e76b68dc.png.html