- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
6
I po co Ronaldo gra w takich meczach jak ten dzisiejszy? I tak nie walczy już o Pichichi teraz zostało mu tylko grać w najbardziej elitarnych rozgrywkach i na wiosnę spijać całą śmietankę, najlepiej niech wgl zagra tylko w 13 meczach LM i dostaje co roku ZP z urzędu a inni niech się męczą cały rok a i tak nie zostaną docenieni nagrodą, ale dobrze że chociaż kibice mogą oglądać coś więcej
0
@Phatro Wskaż gracza który w poprzednim sezonie był lepszy i zrobił więcej dla swoich drużyn niż C.Ronaldo. Tak, jestem fanem Barcelony :)
0
@kubusbarca11 Naprawdę uważasz że Ronaldo sam zrobił dużo dla Realu? Nie. Byli dobrze zorganizowanym kolektywem, każdy miał swoje zadanie i każdy świetnie się z niego wywiązał tak samo można powiedzieć w drugą stronę że świetni Isco, Asensio czy Marcelo tylko to nie oni strzelili te gole tylko je wykreowali ot takie ich zadanie na boisku ale to tylko kwestia LM i to ma decydować o całym sezonie? W lidze zdecydowanie Morata i Ramos wygrali Realowi tytuł podczas gdy Ronaldo przez większość sezonu kopał się po czole i złapał formę na 1/3 rozgrywek dla porównania Messi dosłownie kilka spotkań zagrał słabo i tylko dzięki niemu walczyliśmy o tą ligę z Realem. A LM? Czy to wina Messiego że 2 setki które wypracował Andresowi i Suarezowi z Juve nie zostały zamienione na gole a obrona była bez formy? Sam widzisz 1 gracz nie tworzy drużyny, ale może jej pomóc albo ona jemu wnioski jak zwykle do wyciągnięcia samemu