- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1167 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1167 Culés
0
widzieliście jaka przewrota Siemaszki przy 1 golu Arki,szkoda że w poprzeczke trafił,ale pan CR powinien się od niego uczyć :D
0
@Bambus222 to ten co reka gola strzelil?
0
@kamson24 no kiedyś przypadkowo,ale to jak gość jest niesamowity to niepojęte,mały a zawsze głowę wygra,drybluje czasem jak taki Messi z Gdyni :) dzięki niemu był sylwester na narodowymw maju i za tamten dzień mu dziękuje :D
0
@kamson24 Ten sam.
1
@Bambus222 Przypadkowo? Nie przesadzaj, to był odruch ale nie przypadek. :D
0
@kuba1624 no w sumie troszkę jak Pique co ? :D ale że tak powiem karma wróciła,rok temu Ruch z Lechia przekręcili Podbeskidzie no to miło było że Arka przekręciła chorzowskich :_)
0
@Bambus222 W tygodniu był artykuł że Siemaszko trenuje strzały z przewrotki, troszkę się uśmiałem z tego a tu proszę jaki strzał.
1
@Bambus222 Coś podobnego. Różni się tym, że Siemaszko walczył o utrzymanie a Pique wykazał się trochę głupotą, ale pewnie tez miałbym taki odruch gdybym mógł gola zdobyć. :p