- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1061 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1061 Culés
1
https://pbs.twimg.com/media/DLz9oVwWsAAiWiE.jpg
Pique i Sergi Roberto "2022". Taki plan ma Klub na najbliższy czas.
Najszybciej wygasające kontrakty:
- Messi, 2018;
- Vermaelen, 2019;
- Pique, 2019;
- Mascherano, 2019;
- Roberto, 2019;
- Deulofeu, 2019;
- Arda, 2020;
- Alba, 2020;
- Vidal, 2020;
- Rafinha, 2020;
- Denis, 2020.
Umtiti niby z kontraktem do 2021, ale mam nadzieję, że u niego też dojdzie do przedłużenia i zwiększenia klauzuli. Potem chyba przyjdzie czas na Denisa, jeśli dalej się będzie rozwijać. Ewentualnie Deulofeu. No i Albę oczywiście. Reszcie chyba dziękujemy.
No i czekamy na rozwiązanie zagadki z Leo. Cholera wie, o co z tym wszystkim chodzi.
0
@hen0x Verma,Mascherano,myślę może ze i Pique..to ich ostatnie kontrakty
0
@Bambus222 Pique jeszcze jeden podpisze. Mascherano raczej już nie. 35 lat to odpowiedni wiek, żeby wrócić do Argentyny. Zwłaszcza, że ma godnego następcę (Umtiti). Vermaelena nie skomentuję. :D
1
@hen0x Nie wiadomo jak jest z kontraktem Messiego. Ojciec podpisał a on nie. Jednak rozpatrując tą kwestię tak jak sytuację z jego rozprawy sądowej i nie opłacanie podatku z praw do wizerunku, gdzie ojciec był uprawniony i ojciec wszystko załatwiał to mogłaby być podobny mechanizm tu zastosowany. Jednak z tym zarządem jest dużo nie tak, że każdy odchodzący zawodnik biadoli na zarząd, Mathieu, Alves, Neymar.
Masche już raczej nie podpisze kolejnego kontraktu.
0
@pax Ale czy w ogóle prawo pozwala, żeby za dorosłego człowieka umowę w sprawie pracy podpisywał jego przedstawiciel/reprezentant (w tym przypadku ojciec)? Przecież to już podchodzi pod jakieś ubezwłasnowolnienie. Wydaje mi się, że bez podpisu Messiego nie ma kontraktu. Być może podpis ojca jest jakoś (połowicznie) wiążący, ale to pewnie w każdej chwili (przy uwzględnieniu jakiejś kary) można zerwać.
1
@hen0x Jeśli scedował na ojca prawa do czynności prawnych w jego imieniu. Analogiczna sytuacja była z tymi podatkami. a Leo został ukarany.