- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1320 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
27 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1320 Culés
13
Kibicuję szczególnie: Polsce i Argentynie.
Nie darzę sympatią (delikatnie mówiąc): Portugalii i Chile.
W meczu Polska vs Argentyna byłbym za Polakami aczkolwiek ich przegrana na pewno nie wywołałaby u mnie takiego smutku jak w przypadku przegranej z inną reprezentacją właśnie ze względu na to, że to Leo i spółka byliby wtedy wygranymi co w jakimś stopniu również by mnie cieszyło (ale na pewno nie w takim jak wygrana Polaków). Pozdrawiam !
4
@bixmix Popieram! Do "kbicuję szczególnie" dorzuciłbym jeszcze Hiszpanię, a do "nie darzę sympatią" zamiast Chile dałbym Niemcy. Poza tym się zgadzam.
1
@bixmix Jak można Chile nie lubić. Taka świetna ekipa :-(
0
@Homeopata8989 Pozbawiła Meszsziego Copa America
2
@Homeopata8989 Podejrzewam, że trochę kibiców nie lubi Chile, bo dwa razy z rzędu wygrali z Argentyną w Copa America
1
@bixmix Ja akurat nie lubię Rosji i Niemiec, ale na to ma wpływ bardziej historia. Chciałbym żebyśmy w grupie trafili na Rosję i chciałbym żebyśmy ich ośmieszyli na ich własnej ziemi. Według mnie mój wymarzony Finał to Polska-Niemcy i zwycięstwo Polaków nie ważne w jakich okolicznościach. Ta Generacja zawodników zasługuje na sukces z Reprezentacją, a już na EURO był spory niedosyt, bo mogliśmy nawet zagrać w Finale.
0
@bixmix Kibicuje szczególnie: Polska, Argentyna, (o zgrozo!) Niemcy i Hiszpania
Nie darze sympatią: Brazylia, Holandia, USA, Portugalia (mimo obecności w niej naszych zawodników Maszyna psuje wszystko)
0
@bixmix ja tam nie lubię Niemiec i USA do tego Portugali
Chile właśnie lubię,fajnie ofensywnie grają :)
1
@daniel32778 nie mozemy trafic w grupie na Rosje, bo bedziemy losowanie z 1 koszyka
0
@mekston To wielka szkoda, może jak wyjdziemy z grupy to trafimy na nich w 1/8.