- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2250 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2250 Culés
5
"Mam charakter i przede wszystkim godność. Mam bardzo mocną osobowość. Dlatego, kiedy podejmuję trudną decyzję, to potem jej nie zmieniam. W Polsce nie odczuwałem rasizmu - tam bardzo mnie szanowano. Nigdy jednak nie zapomnę, jak traktowano mnie na Litwie. W Łodzi miałem inne problemy. Klub nie spełnił swoich obietnic i zdecydowałem się na powrót. Czekałem na koniec kontraktu. Każdy inny zawodnik, któremu by nie płacili, odszedłby w połowie sezonu. A ja nie. Czekałem do ostatniego dnia.
Wróciłem do Brazylii z jasnym nastawieniem: „przestaję grać w piłkę. Nigdy więcej!”. Dlaczego? Bo w Polsce przeżyłem sytuacje, w których rozczarowało mnie absolutnie wszystko. Jestem człowiekiem, który chce wieść normalne, spokojne życie. W Polsce walczyłem o swoje prawa. Ja spełniałem moje obowiązki, klub nie. Dlatego po powrocie do Brazylii nie chciałem nawet słyszeć o futbolu. Mój stary klub Pao de Acucar chciał, żebym do nich wrócił. Nie byłem zainteresowany. Ani Polska, ani Pao de Acucar. Nie potrzebowałem tego.
W wrócił em do futbolu, bo urodziła mi się córka. Powtarzałem mojej byłej żonie to co innym: „nie gram więcej w piłkę”. Odpowiedziała: „no dobrze, ale jeśli nie będziesz grał, to czym się zajmiesz? Co potrafisz robić? Jedyne, co potrafisz, to gra w piłkę”. Nalegali też moi rodzice. Wszyscy walczyli o mój powrót do futbolu. A ja? A ja swoje. Nie gram. W końcu moja była żona powiedziała: „okazujesz brak szacunku wobec rodziców za to, jak o ciebie walczyli i wspierali przez ostatnie lata. Teraz zapomnisz o tym, ile dla ciebie zrobili, od kiedy skończyłeś pięć lat?”. W końcu wróciłem. Do czwartej ligi brazylijskiej."
Mowa rzecz jasna o Paulinho.
Via:El Periodico,Tomasz Ćwiąkała
0
@szymekbarca Cholernie motywujące. :)
1
@szymekbarca Przecież wczoraj był artykuł z tym samym wywiadem
http://www.fcbarca.com/79376-paulinho-moje-zycie-to-roller-coaster.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news