- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1254 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1254 Culés
5
Ten burdel jest jak najbardziej do ogarnięcia już za rok, tylko trzeba to z głową zrobić(czyli ktokolwiek, byle nie zarząd Bartka). Kupić za rok Coutinho(na pewno go puszczą, bo Keitę klepnęli), wziąć Seriego, najlepiej teraz, ale ci geniusze zapewne na to nie wpadną, wpłacić klauzulę za Antosia. Atak genialny, pomoc wzmocniona. Jeszcze obronę trzeba naprawić. Zobaczymy co z tego Miny będzie, ja bym dużo bardziej wolał Inigo. Możnaby kupić ziomka Marlona z Nicei-Sarra czy kogoś takiego i nie wygląda to najgorzej. Pieniądze będą jeszcze ze sprzedaży Neymara oraz ze sprzedaży zawodników(to zarządowi wychodzi najgorzej).
Skład na 01.09.2018
Ter Sztegen(Cillessen)
Semedo(Palencia)-Pique(Mina)-Umtiti(Sarr)-Alba(Digne)
Busquets(Samper)
Seri(Alena)-Coutinho(Roberto)
Messi(Deulofeu)-Suarez(Griezmann)-Dembele(Denis)
Może jeszcze Paulinho się jakoś zmieści. Rynek za rok powinien być o wiele mniej ograniczony. Eriksen będzie miał dwuletni kontrakt, wspomniany Coutinho nie będzie na siłę zatrzymywany, może Lopez, może jeszcze jakiś młody talent się pokaże. Możliwości jest wiele. Tym bardziej dobijające, że z tych możliwości wzięli najtrudniejszą, a wszystkie pozostałe zlali.
I taki składzik byłby przeze mnie mile widziany.
0
@Bartek22 Kupić cou ale już nie za taką kwotę jest dużo czasu na ogarnięcie rynku
0
@Bartek22 Myślisz już do przodu
1
@Bartek22 Olać już tego Coutinho, naprawdę, jeżeli go nie chcą teraz puścić za 160 mln gdy go potrzebujemy to wypiąć się na nich, nikt im już takiej kasy nie da, chyba że szejk będzie miał nową zachciankę. Za rok mogą krzyczeć 200 mln nawet;) W sprawie pomocy trzeba brać przykład z Realu, taki Asensio spokojnie osiągnie poziom Coutinho, bedac przy tym 4 lata młodszym i dosłownie 30 razy tańszym. Isco to tez jest megakozak, a przyszedł za jakieś smieszne pieniadze teraz patrzac - cos kolo 30 mln euro.
Trzeba szukać pereł, dziś wyczytałem że na TT ludzie się podniecają jakims Carlosem Solerem z VCF, 20 lat ma. Przyznam ze nie widzialem go w akcji, ale wolalbym zdecydowanie takiego młodego perspektywicznego grajka niz jakiegos Parejo podnoszacego srednia wieku. Zreszta ja nie jestem od wysuwania propozycji, w klubie pracuje pewnie sporo skautow sowicie oplacanych ktorych zadaniem jest ogladanie graczy - no to kuzwa do roboty i zaczac skupowac talenty,skoro w La Masii nie ma,albo nie chca na nich stawiac...