- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 902 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 902 Culés
0
Ktoś liczy ile wydaliśmy/dostaliśmy w tym okienku? Przy ew. kupnie Coutinho zostanie coś na Seriego?
3
@anaklamadzama Przy transferze Coutinho, nie ma mowy o Serim. Już by go kupili, ale chcą więcej dac na Brazylijczyka.
Trochę sensu w tym nie widzę, bo to kompletnie inni pilkarze. Jeden profil Iniesty, drugi Xaviego.
1
@anaklamadzama A po co nam Seri? Coutinho i Roberto stworzą zabójczy duet.
0
@D10SLEO No dziwny ruch zarządu, aczkolwiek to wygląda na akt desperacji przed dymisją zarządu
3
@anaklamadzama 105mln Dembele, 40mln Paulinho, 12mln Delofeu, 30mln Semedo do tego cholera wie ile za Coutinho... nie ma szans. Osobiście wolałabym zrezygnować z Brazylijczyka i kupić Seriego + obrońcę.
0
@D10SLEO Ja akurat rozumiem to że Coutinho jest priorytetem ale tak mnie ciekawiło czy dało by sie jeszcze sięgnąć po Seriego. Z Serim mam ten jednak problem że nie ma dla niego po prostu teraz miejsca (za duża kadra pomocników) więc ktoś by musiał odejść a z tym chyba nasz zarząd radzi sobie jeszcze gorzej niż z transferami do klubu.
0
@nowota23 Oby ale ktoś kompetenty na ławke/rotacje się przyda.
0
@sidzej Prawda, bo o ile na pozycji na której będzie grać Brazylijczyk jest Iniesta, Roberto i od biedy Denis Suarez, to pozycji rozgrywającego nie mamy obsadzonej, Rakitic to nie typowy rozgrywający(o Gomesach to szkoda strzepic ryja) i obawiam się ze po raz kolejny nasza pomoc bez takiego zawodnika, co potrafi dyktować tempo gry, może być dramat i pierwsza lepsza drużyna, ktora założy nam wyższy pressing może być dla nas problemem, bo Rakitic kompletnie nie potrafi utrzymywać się przy piłce, czy wyjść jakims zagraniem spod pressingu.
0
@D10SLEO Nie jechałabym po Rakiticiu, bo on został sprowadzony do Barcelony w konkretnym celu i kiedy prawe skrzydło działało świetnie, to Rakitić bardzo dobrze wywiązywał się ze swojej roli.
Gomes zwyczajnie nie pasuje do Barcelony profilem i tylko się u nas marnuje. Zakontraktowanie jakiegokolwiek rozgrywającego na poziomie było obowiązkiem Barcelony, odkąd Xavi zaczął słabnąć. 3, czy 4 lata nie ma go w klubie, a dziura po nim jak była tak jest.
1
@anaklamadzama 60+4+222=286mln (oficjalny budżet + Neymar + Tello)
286 - 105 - 30,5 - 5 - 12 - 40 = 93,5mln (Dembele - Semedo - Marlon - Deulofeu - Paulinho)
Wychodzi na to, że musimy kogoś sprzedać żeby wyjść na zero przy ewentualnym transferze Coutinho.
0
@Jojko Dzięki :)