- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2327 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2327 Culés
0
W Barcelonie taki Ceballos, Kovacić czy nawet Llorente mieliby pierwszy skład, a w Realu siedzą na ławce... To są te detale
15
@dobry_wariant Tylko Kovacić. Weź się tak nie zapędzaj.
0
@dobry_wariant Nie to jest Bartomeu :)
5
@Bartek22 Przecież Ceballos za Rakitica czy Iniesta to z miejsca powinien grać
0
@Bartek22 Ewentualnie Ceballos, którego Barca też miała na oku ;)
4
@dobry_wariant Ceballos to Iniescie narazie moze buty wiazac. Ewentualnie bidon nosic.
1
@blaugrana16 Myślenie jak Bartek widzę, Iniesta był dobry więc i teraz jest dobry haha, załóż okulary czasem...
2
@dobry_wariant Nie sądzę, że z miejsca. Rozpatrujmy piłkarzy po ich pozycjach. Ceballos to bardziej Iniesta, w obecjej formie pewnie Realowiec jest lepszy, ale chyba zapomniałeś o Roberto, którego nie zamieniłbym na Ceballosa. Co do Rakiticia, to Kovacić jest lepszy i jego bym chętnie u nas zobaczył.
8
@dobry_wariant Czlowieku nie osmieszaj sie. Ceballos jest dobry ale jest na poczatku swojej kariery i stawianie go juz teraz wyzej od Iniesty to jest kpina zenada skandal i debilizm.
1
@dobry_wariant Cudze chwalicie, swego nie macie.
4
@dobry_wariant Co za brednie o tym Ceballosie który za przeproszenie gów.. osiągnął i nic poważnego jeszcze nie grał
1
@MarioVeB! Brednie to są dopiero z tym Llorente, bo koleś jest mega drewniany i nie będzie się podnosić z ławki. No, ale zaliczył sezon od dechy do dechy w beniaminku i gra w REALU, więc musi zjadać Busquetsa.
0
@blaugrana16 No tak niech grają za zasługi i formę sprzed 3 lat to będą takie puchary jak w zeszłym sezonie, jeśli nie gorzej ;)))
0
@blaugrana16 Asensio też jest na początku kariery, a 99% strony by go chciało za 100 mln ;)
0
@dobry_wariant Idz swoje pochwaly wylewaj na stronie Realu.
0
@jeonek Ciemnogród, nie można pochwalić piłkarzy Realu nawet haha