- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1554 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
78
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Batys
5
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
19 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1554 Culés
70
Oglądając wczoraj mecz Realu z Deportivo zastanawia mnie jedno, jak można tak stronniczego komentatora jak Mirosławski dopuszczać do komentowania meczów Królewskich? Wiem, że on jest tam szefem redakcji i sam wybiera obsadę komentatorów na dane mecze. Jednak to co wczoraj mówił o Realu, jak rozpływał się nad ich grą zwłaszcza na początku meczu, czy przed samym meczem to komentatorski kryminał. Ja rozumiem, że Real uchodzi teraz za najlepszy zespół na świecie w opinii wielu w tym mojej, subiektywnej. Ale do cholery gość myślał, że Real będzie prowadził 3-0 po 5min gry, a nad każdą z bramek Realu ''spuszczał'' się jak kibic Blancos. Cóż moim zdaniem mecze Realu+ Mirosławski za mikrofonem to nieporozumienie. Zgadzam się, że można się rozpływać nad drugą bramką dla Realu 44 podania i gol ''Tiki Taka po Madrycku'' Ale ekscytowanie się jak tylko Isco, Marcelo, Asensio, czy Modrić mają piłkę przy nodze to gruba przesada. A może ja wyolbrzymiam? Ocene pozostawiam wam.
24
@AmigoBlancos Nie wyolbrzymiasz.
3
@AmigoBlancos Szkoda że Borek nie komentuje Ligi Hiszpańskiej.Też kibic "królewskich" ale wywyższa ich od innych drużyn i nie wspomina co chwilę o Ronaldo-maszynie.
16
@AmigoBlancos Ja oglądam po rosyjsku i jest przyjemnie towarzyszu.
1
@AmigoBlancos Nie widziałem stronniczości, zasnąłem w 15 min ;)
3
@AmigoBlancos Mirosławski to przecież kibic Realu. To wiadomo nie od dzisiaj. I to jest potwierdzone info przez znajomą, która studiowała z jego laską.
3
@Kajtek77 'Zostaje po treningach, ćwiczy te wolne' - słynny Borka tekst o Ronaldo podczas każdego meczu Realu :D
Komentarz usunięty