La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1203 Culés

3

Nie oceniam nie wiem co też Messi miał na myśli wypuszczając w świat taki podpis pod zdjęciem na instagramie. Lecz jeżeli chodzi to o Paulinho to bym się wcale nie zdziwił że Messiemu gul skoczył, bo tu byly nadzieje na dobrego pomocnika co by Messiemu wisienki na torcie posyłał a tu masz ci los, zesłali mu mędrca ze wschodu, playmaykera klasy światowej. Biedny nasz Messi. Dobrze, że w domu czeka na niego chociaż taka żona, ona go pocieszy

http://2.bp.blogspot.com/-eVLZvqGyRu4/Tj-5nQ5f7fI/AAAAAAAAAZk/a_lpJxeNT7w/s1600/leomessi-1-z.jpg

(ten wzrok na zdjęciu powyżej XD)

konto usunięte

0

@FcBarcelończyk5 A co takiego napisał?

1

@VickyFCB Mniej więcej "Spieprzony dzień. Ale musisz się podnieść i iśc dalej. To się dopiero zaczyna."

Najprędzej to chodzi o wczorajszy mecz, ale te oficjalne ogłoszenie mogło tylko dobić Messiego :D

1

@VickyFCB "Chu*owy dzień, ale trzeba wstać i iść dalej, to dopiero początek".

https://www.instagram.com/p/BXxdvdwF85e/

konto usunięte

0

@FcBarcelończyk5 Nie ma mu się co dziwić, bo kolejny sezon będzie musiał grać jednocześnie w pomocy i ataku. Od odejścia Guardioli to on ciągnie Barcelonę i niedługo zajedziemy go jak Xaviego w sezonie Tito.

1

@FcBarcelończyk5 Myślę, że chodziło mu o wczorajszy mecz.

konto usunięte

1

@FcBarcelończyk5 Możliwe że chodzi o jedno i drugie co się praktycznie na siebie nałożyło. Szkoda mi go, musi sam ganiać na boisku za trzech i nic z tego nie wychodzi, jeszcze ten transfer :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?