- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1430 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1430 Culés
0
Najemnik. To slowo czesto padalo w ostanich dniach. Podajcie 10 typowych najemnikow w historii naszego klubu oraz 10 graczy, ktorzy byli ich przeciwienstwem.
9
@jaikuba Z czego pamiętam to z Neymarem jakieś dziwne akcje byly. Kto ostatnio coś napisał. Jakiś dziwny transfer czy coś. Nie wiem
0
@jacobFCB Tak, odnosilo sie to do Neymara. Najemnikiem nie byl np. Puyol, ale co np. z Ronaldo Luís Nazário?
4
@jaikuba Oczywiście, że Ronaldo był najemnikiem, który poszedł za pieniędzmi. Gadał, że źle go traktowali i inne bzdety, ale potem chociażby Guardiola jasno mówił w wywiadach, że chodziło jedynie o kasę. To samo tyczy się zresztą Figo. Dorzuciłbym jeszcze Ibrahimovicia (lubię typ, ale to chyba największy piłkarski najemnik na świecie) czy Romario, który też grał wszędzie.
2
@jaikuba Ibra, Neymar, Figo, Adebayor, Pato, Tevez na więcej już nie mam pomysłu narazie
Iniesta, Xavi, Messi, Gerrard, Scholes, Giggs, Raul, Puyol, Casillas, Totti, Buffon, Maldini,
0
@SynOjca Chodzilo chyba o historie naszego klubu
0
@ThugMusic A to w takim razie przepraszam :D
1
@jaikuba Figo,Neymar,Saviola,Fabregas,Alves,Ronaldo, Rivaldo,Schuster, Michael Laudrup,Rozitskiy
Puyol,Iniesta,Xavi,Messi,Busquets,Silvinho,Guardiola,Valdes,Pique,
Abidal
0
@Pressinho Rozitskiy?
0
@jaikuba Gość grał i w Barcelonie i w Realu, przeszedł od nas do nich chyba, więc jak najbardziej nadaje się do tego tytułu
0
@Pressinho kurde nie pamitam go. Pamietam tylko tego Czecha z Arsenalu o podobnym nazwisku.
0
@jaikuba Nic dziwnego to lata I. wojny światowej, ale to chyba jedyny Polak, który grał dla Barcy.