- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1186 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1186 Culés
0
VAR wczoraj kolejny raz nie zdał sprawdzianu. W pierwszej połowie według oświadczenia nawalała linia spalonego i sprawdzali sporne sytuacje na oko. Ponadto Vidal powinien czerwo wyłapać, a przy dwóch bardzo ostrych faulach dostał jedno żółtko.
3
@kamilo0066 Przy tych sytuacjach z Vidalem nie mozna bylo slorzystac z VAR. Pozdrawiam
10
@kamilo0066 Zrozum że VAR nie działa tak jak Ty byś chciał i nie będzie analizowana każda sytuacja. VAR ma dzialac w sytuacjach jednoznacznych i wiele błędów będzie się dalej zdarzało bo sędzia biegający po murawie jest człowiekiem, sytem ma je zminimalizować. Tak jak choćby wczoraj gdy spełnił swoje zadanie w meczu Vitesse-Feyenoord
0
@Danger204 Kolega nie pisal o sprawdzaniu kazdej sytuacji tylko o tym ze podobno linia spalonego nawalala - i wystepowal blad systemlwy / techniczny. To zupelnie inna kwestia
0
@mekston A drugi kolega odniósł się raczej do tych kartek Vidala, co do których VAR nic mię ma bo to sędzia główny decyduje jakiego koloru kartkę dac.
0
@Bobo25 Moze miec - bo skoro sedzia wie ze Vidal ma zolta kartke, to pozniejszy faul moze sprawdzic na powtorce czy na pewno ocena podjeta w czasie rzeczywistym byla sluszna. W meczu Feyenrod - Vitesse sedzia nie tylko dal karnego ale i kartke po obejrzeniu powtorki.
Jesi ktos jednoczesnie sledzi spotkanie na zywo to koze dac znac sedziemu glownemu odnosnie przyjrzenia sie danej sytuacji.
Aczkolwiek rozumiem ze w tym przypadku sedzia i tak gwizdnal faul wiec tutaj zgoda ze wchodzi kwestia interpretaxji sexziego i decyzji moglby nie zmienic.
0
@Danger204 Właśnie, dlatego uważam, że VAR nie zdaje sprawdzianu. Dalej jest sporo kontrowersji i wiele zamieszania z tym VAREM co udowodnił Puchar Konfederacji.