- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 793 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 793 Culés
7
Niektórzy to chyba nie rozumieją, że Klopp to sobie może mówić wiele rzeczy... O tym, że Cou nie jest na sprzedaż może mówić z dwóch powodów. Po pierwsze, został o to poproszony przez zarząd Liverpoolu, aby klub nie musiał zbyt schodzić z ceny. Po drugie, może chce publicznie pokazać, jak bardzo ważny dla niego jest Cou, a samego zawodnika przekonać, aby jednak został.
Jednak Klopp nie jest osobą decyzyjną, bez względu na to, jak dobrym jest trenerem. Pokażcie mi z resztą sytuację, kiedy trener, albo prezes jakiegoś klubu otwarcie mówi, że zawodnik X jest na sprzedaż? U nas do takich należy m.in. Douglas, gdzie każdy wie, iż jest na wylocie, a jakoś oficjalnie nikt o tym nie wspomniał. Można mówić, że Cou nie jest aż tak łatwy do wyjęcia i, że raczej nie przejdzie za mniej niż 100 baniek. Jednak powoływanie się na słowa Kloppa jako wyroczni to chyba jakiś żart. Tym bardziej w sytuacji, kiedy Barca ma tyle kasy, że może zaproponować wielkie pieniądze (zarówno za Cou, jak i Dembele).
0
@LuisSalvano A co powiesz o Neymarze? Przecież tak mówiłeś, ze to tylko plotki
0
@D10SLEO A co ma Neymar do tego? W kwestii Neymara brałem pod uwagę to, że gra w najlepszym klubie, co roku walczy realnie o wszystkie tytuły i ma w drużynie najlepszego zawodnika na świecie. Do tego dochodziła klauzula, która była praktycznie nie do opłacenia z zachowaniem FFP.
Liverpool to ani hegemon w piłkarskim świecie, ani klub zarządzany przez dziwnego szejka.
0
@D10SLEO O Neymarze, mowił też, że Verratti przyjdzie na pewno, że na 100% Juve ogra Real w finale LM. To jest człowiek nieomylny w swoim przekonaniu, aczkolwiek jak się okazuje, to tylko jego wybujała fantazja. Drogi Luisie, po prostu twoje przepowiednie już na nikim tutaj nie robią wrażenia, no chyba, że Tobie to poprawia nastrój.