La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 922 Culés

konto usunięte

0

Cou i Dembele? Niektórzy to marzą... Barca nie wyda 222 mln eh... ciężko to pojąć? Pewnie maks 160 z tego. Co najwyżej przy rynku na Cou przy ofercie 100 starczy... a za 60 Dembele nie wyciągną.. nadziei na transfery brak, bo wszyscy chcą zostać i walczyć o skład- czytajcie: po co mają zarabiać mniej i być w gorszym klubie???

konto usunięte

18

@Pedeudo Kurde skoro tak mówisz to lipa ;/.

1

@Pedeudo Ciezko pojac, ze skoro Cou mial przyjsc bez wzgledu na to co zrobi Neymar jakies fundusze musialbyc. Pewnie mieli tyle ile wynosila pierwsza oferta 80mln, teraz dokladaja bo jest z czego. Czyli z Neymara doloza 40mln do Cou a za 100-120 mozna jeszcze kogos kupic. I tak wydadza z kasy za Neya Twoje obliczone 160mln.

konto usunięte

0

@PheNOmeN Może prognozowali, że odbiją na transferach, np Rakiety i Ardy. A tu klops. Rakieta zastąpił na reklamie Neya, więc pewnie zostanie, Arda też mówił, że nigdzie nie chce się "poddać. Heh

0

@Pedeudo Jeszcze w tym okienku wszystkiego nie wydaliśmy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?