- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1302 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Roobo
9
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Bykunn
0
@sokot ja mam serdecznie w nosie czy go uwalą czy nie. Jedno plemię i tak wie swoje a drugie wie... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1302 Culés
1
Zaczynają mnie martwić te informacje o transferze Neymara z coraz bardziej wiarygodnych źródeł. Jego strata to będzie tragedia bo w pomocy brak kandydatów na rozgrywającego poza Verrattim i Thiago ( który i tak tu nie wróci) to na dodatek dziura na lewym skrzydle. Kogo byśmy mogli za niego kupić? Na rynku wszyscy od niego są słabsi ale ok, Hazard nie do wyjęcia, Alexis nie będzie chciał wracać jest Dembele ale nie wyjmie go Bartomeu. Zapowiada się kaszana jeśli on odejdzie.
0
@FCBMati10 Ja podobnie, nigdy nie sądziłam, że Ney odejdzie, byłam wręcz przekonana. Jednak teraz jestem naprawdę zmartwiona i zaczęłam wierzyć, że to naprawdę się stanie. Co więcej naszła mnie myśl (może kuriozalna) ze ta cała akcja została zaplanowana w zeszłym roku, jeszcze przed podpisaniem przez Neya nowego kontraktu, żeby zarobić na nim jak najwięcej jeśli na 100% chce odejść.
0
@Eleri Też wiedziałem że Ney odejdzie. Ale nie w taki sposób. Messi zakończy karierę w Europie, Suarez zawiesi buty na kółku. I Neymar odchodzi. Nie chce mi się wierzyć że całą karierę spędzi w Barçy... Ale jednak 2 dni przed pierwszym towarzyskim meczem, bez żadnych wcześniejszych sygnałów... no i PSG... KASA! Nic więcej
Edit: Może nie aż taki kuriozalny
0
@FranciscoAlcacer Ja aż tak daleko nie wybiegałam myślami w przyszłość, nie zastanawiałam się nad tym, co będzie za te, dajmy na to, 5-6 lat jak Leo już nie będzie, ale jak często krytykowałam Neya za grę, zwłaszcza przez ostatni rok, tak zawsze starałam się go bronić przed osobami mówiącymi, że to nie jest piłkarz jednego klubu, że nie jest przywiązany do barw itp... Uważam (jak pewnie wszyscy albo większość), że jeśli Neymar odejdzie do PSG to tylko i wyłącznie za kasą, nowe wyzwania ani uwolnienie się z cienie Messiego mnie nijak nie przekonują, bo to tylko PSG. Piłkarze grają tam dla kasy, tylko. Chyba, że niektórych satysfakcjonuje mistrzostwo Francji, choć ostatnio nawet to im się nie udaje.
0
@Eleri Pełna zgoda i dałbym zielone ale nie mogę. =) (mniej jak 30 dni konto)