- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1360 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
11
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1360 Culés
8
Nie byłbym aż tak bardzo przeciwny transferowi Paulinho, gdybyśmy mieli już naszą wymarzoną trójkę w pomocy, a on miałby być jedynie rezerwowym. No ale w takiej sytuacji w jakiej jest Barcelona nie ma mowy że Brazylijczyk będzie przydatny. I tak mamy juz spory przesyt w pomocy, a jeszcze jak dojdzie on i być może Verratti w co wątpię, to będzie tak że dwójka lub nawet trójka z naszych pomocników będzie odsyłana na trybuny. Nie wyobrażam sobie mieć 10 pomocników na tylko 3 pozycje, no i jak w takiej sytuacji ma przebić się Alena ? Fatalne decyzje zarządu...
0
@MejorCampeones Naprawde są jeszcze ludzie, którzy wierzą w to, że Verratti przyjdzie? Nie pytam złośliwie, tylko z czystej ciekawości.
0
@Jawiem90 Nawet śmieszniej - powiem Ci, że 3 lata temu byli tacy, którzy po ugryzieniu Chielliniego przez Suareza wierzyli, że Urus do nas przyjdzie! :)
0
@MejorCampeones Paulinho to naprawdę bardzo dobry piłkarz i cały ten hejt odnośnie jego umiejętności na tej stronie jest kompletnie z kosmosu i chyba wywołany tylko tym, że grał w ŁKS i jest teraz w Chinach. Gość stanowi fundament reprezentacji Brazylii, która wróciła na właściwe tory, potrafił trzasnąć hattricka w meczu z Urugwajem grając jako defensywny/box-to-box pomocnik... Problem w tym, że mamy Rakiticia o bardzo podobnej charakterystyce i nie ma sensu sprowadzać drugiego takiego samego gracza, potrzebujemy kogoś kreatywnego.
1
@Ledsbourne Własnie o tym mówię. Nie mam nic do niego samego, bo widać po jego meczach że jest w formie i nie byłby złym transferem. Ale my potrzebujemy gwiazdy, która od razu wejdzie do pierwszego składu i zrobi różnicę. A Paulinho nie jest takim zawodnikiem. Gdyby on był ściągany jako rezerwowy to z chęcią bym go przyjął, ale my już mamy za dużo pomocników w składzie i nie widzę miejsca dla niego. A biorąc pod uwagę że trzeba dawać szanse Alenii no to ten transfer jest kompletnie niepotrzebny.