- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1763 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1763 Culés
7
Zawsze fajnie wieczorkiem wejsc na LR, bo mozna sie posmiac. Teraz jest nie inaczej. PSG postawilo do pionu Verrattiego i wrzucili filmik na twittera i sie zaczal pocisk po Verrattim xD Od miesiaca czekacie na niego jak na Boga, a teraz "makaroniarz", "niech sie goni" itd. Czego wy oczekiwaliscie? On jest na kontrakcie, wiec PSG byloby frajerem, gdyby go puscili. To wina Verrattiego, ze mysli krotko czasowo i nie wybiega za bardzo w przyszlosc. Szejk sypnal dolarami, Verratti podpisal kontrakt i nie ma nic do gadania.
9
@adisont92 te wszystkie reakcje są tak dziecinne i niepoważne, że ja nie wiem ile niektórzy żyją na tym świecie :)
PS jeśli rok (i wcześniej) temu Verratti nie dostawał zainteresowania z innych klubów, to ciężko mówić, by podpisując rok temu kontrakt z wielką pensją nie wybiegał za bardzo w przyszłość. Gdybyśmy robili do niego zakusy wcześniej (problem cofniętego rozgrywającego jest od dawna), może inaczej potoczyłaby się kwestia przedłużenia
0
@adisont92 Oby ten humor nie opuścił Cię ani ostatniego dnia okienka, ani pod koniec maja przyszłego roku :) Mam nadzieję, że wtedy też będziesz boki zrywał ;)
0
@LuisSalvano jak sie historia nie potoczy, pretensji do Marco miec nie mozna, robil i robi co tylko moze by do nas przejsc, to nasz zarzad nawet nie byl laskaw jeszcze rozmow nawet zaczac i jezeli ten transfer nie dojdzie do skutku to bedzie mozna miec pretensje do szejka za upartosc i naszego zarzadu za biernosc, ale nie do Marco
0
@adisont92 Dokładnie. OD początku było wiadomo, że tak będzie. Poczekaj na Ceballosa, jak się okaże, że pójdzie do Realu. Marco ma czystą kartę, a Ceballos sobie kiedyś tam nabruździł. Teraz jeszcze cisza zaciskają zęby i czekają na niego, ale jak źle wybierze, to się tutaj z gówna nie wygrzebiemy xD
0
@LuisSalvano Wiem, ze tacy jak ty zapewnia mi dobry humor jeszcze przez kilka dobrych dni :)
1
@hoeniker Wez przestan... Widze, co sie teraz dzieje na jego instagramie jak go ludzie cisna i wyzywaja. Przeciez to jest chore. Dziecinada. Tak to jest jak sie nastawia na 100% na co, a pozniej dostaja lepe i ciezko im sie wybudzic. Wstyd za takich kibicow.
0
@adisont92 Z kolei szkoda, że tacy jak ty są także wśród socios, którym można pluć w twarz, a oni jeszcze mają dobry humor. Widać jak bardzo zależy ci na powodzeniu Barcy, farbowany kibicu ;)
0
@adisont92 Wyzywają, bo od tej jego wypowiedzi można dostać mdłości. Bardziej sztucznie słodzić się nie dało.