- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2693 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2693 Culés
0
Messi dodał dziś na FB zdjęcie, na którym widać na jego stoliku dwie puszki Coca-Coli. Z tego, co pamiętam, ma on kontrakt z Pepsi (chyba, że to nie kontrakt, a jedynie pojawienie się w kilku reklamach). Jeśli jednak ma kontrakt, to Pepsi może walczyć o nałożenie na Leo jakiejś finansowej kary. W sumie na dobrą sprawę, mogło się Leo zapomnieć (od dłuższego czasu żyje przecież ślubem, podróżą poślubną, przedłużeniem kontraktu, a do tego zmaganiem się z zawistnymi dziennikarzynami, którzy próbują go oczernić).
0
@LuisSalvano 1 - Tam ledwo widac te puszki
2 - nie reklamuje ich, tylko pozuje z rodzina do foty
3 - to juz bylaby przesada pozywac Leo za cos takiego. Juz to sobie wyobrazam:
-Leo usmiech!
- O cholera! Antonella obroc szybko te puszki coli. Nie chce kolejnego pozwu!
0
@LuisSalvano *3 puszki, nie 2 :)
0
@adisont92 Po coś jednak są te kontrakty. Na tego typu zdjęciach ludzie lubią dopatrywać się szczegółów (jakie ubranie ma na sobie dany człowiek, co trzyma w ręku, co jest w tle itp itd). Puszki te widać gołym okiem i doskonale wiadomo, że to Cola. Nie wiem, jaki zapis w kontrakcie z Pepsi (o ile taki kontrakt w ogóle istnieje) ma Leo, dlatego jedynie zwróciłem na to uwagę.
0
@LuisSalvano No tak, ale on nie trzyma puszki Coli i wskazuje na logo, tylko siedzi przy stoliku, a puszki Coli jedynie sa na stoliku. Jesli Pepsi wytoczylaby proces to wiecej by stracili wizerunkowo niz ugrali w sadzie. Biorac pod uwage fakt, ze jest to jeden z 2 najbardziej znanych pilkarzy na swiecie, to strzelili by sobie w stope, a internet takich rzeczy nie zapomina.