- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1013 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1013 Culés
11
Seri też jest do zaakceptowania. Ludzie go niedocenianą bo ma niską wartość rynkową a moim zdaniem to jest atut bo można go kupić za grosze. Rozegrał znakomity sezon i jest jeszcze dosyć młody. W lidze francuskiej był wybrany najlepszym pomocnikiem sezonu razem z Verrattim i Bernardo Silvą. Jego drużyna w której Seri był wiodącą postaciom zajęła 3 miejsce ze strata 9 pkt do PSG które skończyło sezon na 2 miejscu. Sam zanotował 7 goli i 9 asyst co jak na taki klub jest dobrym wynikiem choć liczby są tu mniej istotne bo gość jest rozgrywającym i to całkiem niezłym..
Herrera byłby jeszcze lepszą opcją ale znacznie droższą. Chociaż może okazać się że będzie go można kupić w lepszej cenie bo ma jeszcze rok kontraktu. Wiec jak sam stwierdzi ze chce odejść to może nie będą mu robić problemów i puszczą go w rozsądnej cenie, zwłaszcza ze nie jest pierwszej młodości..
Są to dwie realne i całkiem niezłe opcje na wypadek fiaska z Verrattim. I uważam że powinniśmy się z nich cieszyć bo naprawdę może być gorzej. Są to dwie bardzo silne osobowości i główni kreatorzy gry w swoich obecnych klubach.
0
@Shaggys Też uważam, że Seri to świetny wybór. Warto cisnąć PSG do samego końca, ale jeśli się nie uda, to on też byłby dużym wzmocnieniem, a w kolejnych sezonach już młodzież wypali.
0
@Shaggys Veratti jest fantastyczną opcją i dla Nas wręcz idealną. Ale jak się tak człowiek na spokojnie zastanowi to z Seriego moglibyśmy zrobić format w 100% światowy i to za nie duże pieniądze. Natomiast Herrera jak dla mnie nie do wyjęcia na dzień dzisiejszy.