- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1098 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1098 Culés
0
Heh beka z ludzi piszących że brak transferu Verattiego to "fiasko" zarządu. Nie raz pisałem, że sam Marco nie należy do zbyt inteligentnych godząc się na tak długi kontrakt rok temu, teraz będzie gnił sobie w tym PSG czy mu się to podoba czy nie. No cóż, widocznie hajs jest ważniejszy od wymarzonych sukcesów piłkarskich, bo nie oszukujmy się, mistrz Francji będąc pompowanym przez szejków to żadne osiągnięcie
0
@qbuteq A nawet i z tym mistrzostwem mimo takiego hajsu są problemy :D
0
@qbuteq Tylko że w PSG ma prawie pewne to mistrzostwo, Monaco dopiero pierwszy sezon się postawiło. A w Barcelonie suckesy o których mówisz nie są pewne nawet na swoim podwórku. Jak można zasłaniać się sukcesami sportowymi po takim sezonie....
0
@Jawiem90 Sukcesy w Barcelonie są pewne bo Barcelona to najlepsza drużyna dekady. Jeden majster dla Realu o niczym nie świadczy, zwłaszcza że wszyscy pomagali im na prawo i lewo żeby tą ligę wygrali
0
@qbuteq Barcelona była drużyną dekady, jeśli przyjmiemy cezurę czasową, ale jej dekada już minęła. W tym momencie to Real zaczął rozdawać karty, bo nie mówię tu jeszcze o panowaniu, ale w Europie rządzi i może być kwestią czasu, czy paradoksalnie zacznie to robić na swoim podwórku. Pierwszy krok już zrobili. A tej pomocy chyba nie mam co komentować. Były pomyłki na ich korzyść ale dwa razy pod rząd fartem LM nie wygrali. Tak samo jak zdarzały się one za czasów panowania Barcy i stamtąd też padały takie zarzuty o których teraz mówisz w srronę Realu. I tamte i te teraz są równie smieszne.