La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 610 Culés

1

Teraz to my mamy lepsze argumenty żeby Ceballos przyszedł do nas. W Barcelonie będzie miał dużo więcej minut, będzie wyżej ceniony niż Gomes, Rafinha, Denis czy Arda, a w Realu zostanie wypożyczony i nawet jak wróci, to i tak będzie grzać trybuny lub ławkę rezerwowych.

konto usunięte

2

@daniel32778 Ta jak Asensio, Isco itd tak bedzie grzał

2

@Marcel99 To na jakiej pozycji będzie grał w Realu? U nas Iniesta jest podstawowym zawodnikiem i do tego często ma kontuzję i Ceballos będzie grał na jego pozycji i na brak minut nie będzie mógł narzekać. Sezon pogra jako zmiennik, a w następnym Iniesta będzie pełnił rolę Xaviego ze swojego ostatniego sezonu.

konto usunięte

0

@daniel32778 Coś Zidane mu wymyśli

0

@Marcel99 On na razie nie jest zawodnikiem, ani Realu czy Barcelony, może się okazać że zostanie w Betisie, a to będzie najgorsza z możliwych decyzji biorąc pod uwagę jego rozwój.

0

@daniel32778 dla jego rozwoju chyba jednak pozostanie w Betisie na kolejny sezon będzie najlepsze.

konto usunięte

0

@Marcel99 O nasza podszywka :)

Real nie potrafi postawic na Asensio, mimo ze ten zjada cale BBC. Isco siedzi na lawie, gdzie wystarczyl powrot Bale by nie zagral w najwazniejszym ligowym meczu z Barca. Smiech na sali :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?