- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 764 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 764 Culés
1
Podoba się komuś taki innowacyjny sposób na kanapę, fotel?
http://klassikauto.pl/wp/wp-content/uploads/2017/01/sofa.jpg
3
@MrShakira Bardzo fajny pomysł . Chciałbym taka na chacie
1
@MrShakira Prześlicznie to wygląda, ale nie mogłabym mieć czegoś takiego. Mam za duży syf, cały klimat kanapy by zniknął :)
13
@MrShakira Wole taki klimat: https://zapodaj.net/bb2516e1e1511.jpg.html :))
0
@Janas11224 tylko takie coś jest dość drogie ponad 10 tysięcy na pewno, więc pewnie tylko nieliczni byli by w stanie tyle wydać, a Ty Janas11224 ile byłbyś w stanie za takie coś zapłacić? :)
0
@BarcaInfo Może i jak dla dziecka, ale bym się popłakała ze szczęścia jakbym mogła taki mieć :D Pomalowałabym sobie tak ściany ale nie umiem pędzla trzymać nawet :D
0
@xwiktoriax Ja tam rysowałem kiedyś Graffiti więc chętnie sam bym sobie namalował chociaż barwy + herb. Pomyśle kiedyś nad takim czymś. :)
41
@MrShakira http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_ZLJROATCZAY7EIPuGVdvzo1KlqQIyneE.jpg a taki?
0
@BarcaInfo Zdecydowanie za dużo tego, to chyba nie Twoj pokoj? :D
0
@Bamek94 Nie,nie. Aż tak bym nie chciał. Jakieś barwy + herb wystarczy.:)
0
@BarcaInfo Okej, to kiedyś Cię wynajmę za dobrą opłatą, też chcę :D
0
@xwiktoriax Takie rzeczy mogę zrobić za darmo. Nie raz transparenty itp malowałem. ::)
0
@BarcaInfo Dobra, to zrobię Ci pierogi :D
3
@xwiktoriax Widzę kucharka z Ciebie dobra. :D
0
@MrShakira 10 tys napewno nie . Jakbym naprawdę tego chciał to bym sam zrobił . Może nie byłoby to shelby(tak mi się wydaje ze to jest na zdjęciu ) ale na złom , i jakiegoś golfa dwójkę bym pokroił i pomalował xd