- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 880 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 880 Culés
1
transfer Verrattiego wydaje sie coraz odleglejszy, wiec powtorze pytanie, kto Waszym zdaniem moglby byc dla niego (ulubione slowo naszego zarzadu) alternatywa (ale realna, o podobnym profilu i istniejaca mozliwoscia sprowadzenia)?
Moim zdaniem zalatwi sie to zmiana ustawienia na 1-4-2-3-1, obok Busiego zagra Roberto, przed nimi Dembele-Messi Neymar, a na szpicy Suarez (jak nie sciagniemy Verrattiego to bedzie hajs na Dembele)
2
@Mith Moim zdaniem najlepsza opcja to Pjanic. Potrzeba grajka, który bierze na siebie gre i nie boi się dryblingu. Świetny również Ericsen, ale to tylko ofensywny grajek.
2
@Mith w kontekście transferu Verrattiego nie chodzi o ustawienie i pozycje, ale o brak konkretnej roli w pomocy - cofniętego rozgrywającego.
Realną alternatywą jest/był Seri, też grający nisko i rozgrywający od tyłu, czujący się dobrze w ciasnej grze.
Oprócz nich ciężko znaleźć kogoś na horyzoncie kto jest realny i kto mógłby popartnerować Busiemu
0
@Mith Dembele według mnie nie przyjdzie bo Barca nie da za gówniarza 90mln. Poza tym uważam, że nie możemy grać takim ustawieniem jak napisałeś. Jest zbyt ofensywne, Messi nie udziela się w obronie więc musielibyśmy mieć dwóch niesamowicie walecznych i szybkich DM-ów. Busi jaki jest każdy widzi - wolny i słaby fizycznie, wszystko nadrabia dobrym ustawieniem. Roberto to też nie jest DM tylko box-to-box. Takie ustawienie nie ma u nas szans. Jeśli chodzi o alternatywy to możliwych opcji zostaje tylko tak naprawdę ten Seri. Niestety nie ma na rynku obecnie innego gracza, który jest do wyciągnięcia i ma podobny styl gry do Marco.
0
@Granto Roberto jest chyba w stanie sie do kazdej pozycji przystosowac- a jest i wytrzymaly i szybki (jest jeszcze Rakitic, ktory w zadaniach defensywnych spisywal sie bardzo dobrze oraz ew Gomes- chociaz tutaj na DMie tez by sie musial nauczyc grac, albo nawet Masche moglby zostac przesuniety na DMa obok Busiego)
0
@Granto a na Dembele wydadza te 90mln jak nie pojdzie Marco bo za rok bedzie drozszy