- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1470 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
draxidox
12
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1470 Culés
4
Jak oceniacie szanse na transfer Verrattiego do Barcy? Ja myślę że obecnie jest to maksymalnie 23%, szkoda bo jakby przyszedł to mógłby być truskawką na torcie, która by dawała bardzo życzliwe piłki do innych ;/
11
@WiernyDoKoncaFCB Marzenie moje od paru lat. Najgorsze jest to że nie widze nikogo inneg podobnej klasy.
2
@WiernyDoKoncaFCB Coś czuję, że w przyszłym sezonie zagra w koszulce Barcy, ale widzę, że wiele osób nagle zaczęło pisać, że na 90% tak się nie stanie. Coś mnie ominęło oprócz tego, że szejk z PSG mówił że Verratti nie jest na sprzedaż?
1
@KamQiX Ludzie nie rozumieją, że musi tak się wypowiadać.
0
@KamQiX Bo bo jak szejk coś mówi to jest to trudno zmienić tym bardziej że Marco ma kontrakt podpisany niecaly rok temu.
1
@WiernyDoKoncaFCB Obecnie Verratti jest bardzo blisko Barcy. Słuchajcie szejka... Nikt nie będzie trzymał Verrattiego na siłę, jak będzie chciał bardzo grać dla Barcy to zagra, wszystko na to wskazuje. Jestem bardzo dobrych myśli. Jeszcze zrobią na tej Ibizie takiego deala że szejk nie będzie wiedział jak się nazywa :D
0
@WiernyDoKoncaFCB No, ale jeśli Verratti będzie chciał odejść to chyba nie jest tak głupi by siłą zatrzymywać zawodnika za którego spokojnie mogą 100mln + zmienne zgarnąć.
Jeśli przez rok faktycznie go zatrzymają na siłę to po tym czasie jego wartość w kolejnym okienku transferowym znacznie spadnie i będzie spadać z każdym kolejnym rokiem.
0
@KamQiX Szejk sam sobie strzela w stopę. Kto będzie chciał przyjsć do klubu z którego nie da się się uciec? I to z takiego który jest frajerem sezonu?