La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

5

Oddałbym Denisa i Rafinhe za Asensio.

21

@daniel32778 Oni nie są warci jego jednej nogi.

0

@hen0x Niestety taka prawda, dla nas to jest przykre.

konto usunięte

9

@hen0x Już tak nie świruj. Rafinha to bardzo dobry zawodnik i jestem pewien, że rozwinie się jeszcze bardziej.

5

@LuisSalvano A ja jestem pewien, że już więcej w koszulce Barcelony nie zagra.

konto usunięte

4

@hen0x Do tej pory zagral fenomenalnie w 3-5 meczach Realu z ogorkami i z Macedonią. Bojan tez brylowal na zapleczu, a Munir po swietnym poczatku w zeszlym roku okrzykniety zostal nowym Messim. Samper? Mial byc nowym Busim, Halilovic? Odeegaard? Wystarczy, ze Asensio nie bedzie dostawac tyle czasu gry ile powinien i zgasnie stajac sie nowym Jese.

1

@al Fayed A co takiego Samper, Halilovic czy Odegaard pokazali w dorosłym futbolu, żeby ich stawiać obok Asensio?

Asensio ciągnął Espanyol w tamtym sezonie. 3047 minut, 4 bramki, 15 asyst. Teraz bez kompleksów gra w Realu (1918 minut, 10 bramek, 4 asysty). Wchodzi na boisko i robi różnicę (w przeciwieństwie do Rafinhi czy Denisa). Do tego jest gwiazdą kadry U-21.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?