- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 765 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 765 Culés
1
Nie rozumiem tych zachwytów i tego pisania, że Verrati jest lekiem na całe zło Barcy, mam wrażenie, że dla niektórych jest Zbawicielem, który rozwiąże wszystkie nasze problemy i będzie gwarancją trofeów. Owszem mnie też podoba się ten zawodnik i bez wątpienia jest wspaniały, ale według mnie jest bardziej defensywym zawodnikiem, a my potrzebujesz kogoś ofensywnego, chyba nie muszę przypomniac wam minionego sezonu naszej drużyny, jak męczylismy się w pomocy z kreowaniem akcji i grą do przodu. Pod względem asyst Marco też nie ma jakiś mega imponujących statystyk. Uważam, że Marco jest nam potrzebny, ale za mniejsze pieniądze i dodatkowo jeszcze trzeba kupić kogoś bardziej ofensywnego. Takie o moje zdanie.
11
@Xwowrak "my potrzebujesz kogoś ofensywnego" - myślisz, że Verratti nie poradziłby sobie z zadaniami ofensywnymi?
4
@Xwowrak Verratti wcale nie musi asystować, MSN świetnie robi to samodzielnie. Najważniejsze, żeby żaden z nich - przeważnie Messi - nie musiał się cofać po piłkę. Marco może w tym pomóc. Będzie posyłać piły do trójki z przodu, a oni już się o resztę zatroszczą między sobą.
1
@Xwowrak Od ofensywny jest MSN,do tego przyjdzie skrzydłowy,być może Dembele i formacja się zmieni. W realu pomoc nieraz Modric,Kroos,Casemiro grała i kto tam jest ofensywny? Ja rozumiem że ty byś chciał Coutinho,Eriksena i pewnie jeszcze Mbape.
2
@Xwowrak Mamy mega ofensywnego pomocnika, nieoszlifowany diament-Denis Suarez. Dajmy chłopakowi szansę. A Verratti to strzał w 10.
0
@Xwowrak Spokojnie pomoc Roberto - Veratti przejdzie do historii (:
0
@Xwowrak Ja bardziej boję się o jedno - Verratti znowu kontuzjowany .
0
@Xwowrak Zobacz sobie ile podań robił Verratti na mecz. Zjadła W tym m.in. Inieste i Rakiticia. Kreowanie gry? Przecież on właśnie wspaniałe kreuje grę...