- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1079 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1079 Culés
2
Tak się zastanawiam nad tym fenomenem Realu.. Drużyna, która bardzo często nie porywa swoją grą w trakcie meczu a i tak tłucze wszystkich przeciwników na swojej drodze (oczywiście po za Barcą). Jak oni to robią? Większość meczu na stojąco aż tu nagle 1, 2, 3:0 i po meczu..
0
@Krystian7 Bo każda pozycja mocno obsadzona No i najlepszy piłkarz Realu oczywiście kto nim jest?........Marcelo....
4
@Krystian7 Mają kompletną kadrę, skład idealny. Mogą grać rezerwami z ogórkami i tak wygrają. Nie są zmęczeni. Nie kombinują. Są świetnie przygotowani przez Zidana. A co najważniejsze - grają efektywnie.
0
@dafik85 I Modrić
4
@Krystian7 U nich piłka chodzi szybciej i lepiej niz u nas,jakos zawsze Ramos czy Varane mają wolnego pomocnika a w Barcy jak wszyscy staną to Pique klepie z Umtitim.Poza tym są bardziej dynamiczni i o klase lepsi w srodku pola,az sam.nie wierze ze to piszę
0
@DamianVeB11 Fakt, aczkolwiek na pewno parę grajków już Real pewnie opuści, zapewne James,Morata,Danilo i Bale, a pewnie w ich miejsca jakiś ambitnych młodzików sprowadzą
0
@Publico No tylko ja się zastanawiam czy z tego Realu rzeczywiście będzie chciał ktoś odejść..
1
@Krystian7 Wczoraj po minie Jamesa było widać że jest już jedną nogą w innym klubie, do tego nie został wpuszczony nawet, James jako pierwszy spada z Realu moim zdaniem, bo takiego składu nie utrzymają, ja tego po prostu jestem pewien
1
@Krystian7 Ten Real mi przypomina Niemcy - skutecznie do bólu, bardzo zespołowa gra, mistrzowie finałów/turniejów/ważnych meczów.