La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1072 Culés

0

Finał LM będzie a otwartej telewizji tak jak finał Europy?

0

@Vhaeraun Tak.

0

@daniel32778 Podaj źródło.

Komentarz usunięty

konto usunięte

16

@Gasza1910 TvPiS xdddd ale beka, no że partyjna tv xddd

4

@Gasza1910 Nie mam takiego kanału haha ;)

konto usunięte

6

@Gasza1910 Hahahah ale śmieszny xD że niby TVP jest pod kontrolą pisu hahahaha pomysłowe hahahaah XDDDDD

konto usunięte

14

@Gasza1910 TVPOPISPSL i kto tylko dojdzie do władzy. Ja rozumiem, że wielu nadal chce rozpadu kraju, ale pisanie, że to tv PiSu, bo pod jego dykdanto i nie widzenie tego samego zjawiska wcześniej.... No szkoda słów. :/
To, jeśli nie rozumiesz ty i wieku innych telewizja państwowa, więc od zawsze jest pod dyktando władzy.

konto usunięte

5

@LinekPark To są tak zwane lemingi.

1

@LinekPark Noo wiesz, wczesniej to nie było PoTv tylko teraz wszyscy widza TvPis, tylko szkoda, że wczesniej bylo dokladnie to samo tylko w drugą strone.

konto usunięte

0

@kuba1624 Jak Bartuś i Laporta...

konto usunięte

0

@LinekPark A Ty wiesz co ja rozumiem,a co nie? I wiesz czy nie widziałem tego zjawiska wcześniej? Wmawianie komuś co myśli i co wie... no na to to dopiero szkoda słów

3

@LinekPark Laporta tez duzo za uszami miał, ale potrafil lepiej transfery robic od Bartusia.

konto usunięte

4

@Gasza1910 A pisałeś wtedy tvnPO albo tvPO?

konto usunięte

0

@MaTt_BarcaFan mówiłem na to DonaldTV

konto usunięte

2

@MaTt_BarcaFan Nigdzie tak nie pisano. Teraz prawie wszędzie.

konto usunięte

3

@Gasza1910 Dlaczego tak tego nie ogłaszałeś, jak teraz, gdzie dzień w dzień ze 100 razy dziennie ludzie to wypisują, a wcześniej prawie nikt?

konto usunięte

0

@LinekPark Ależ pisałem tak pisałem. Jak tylko pisałem o telewizji publicznej. A robię to rzadko, bo telewizji jakiejkolwiek nie oglądam.

konto usunięte

0

@kuba1624 I finanse mocno poprawił.

konto usunięte

1

@Gasza1910 Ale się na ciebie pisiory rzuciły ;o współczuję

konto usunięte

2

@nitey Najlepsze, że ja nie jestem za żadną z partii. Pseudo opozycyjność, kolesiostwo. Wiele mi nie pasuje.

konto usunięte

0

@Gasza1910 Jeśli tak, to zwracam honor. Więcej szurnietych dziś ludzi, ale widzę są jeszcze wyjątki.

3

@nitey No musze Cie zawieść, ale nie jestem "pisiorem".

konto usunięte

0

@nitey Mam to głęboko gdzieś. Najbardziej jednak nie lubię jak mi ktoś wmawia co myślę i co robię, jakby wiedział lepiej.

0

@Vhaeraun W końcu dobra zmiana :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?