- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1072 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1072 Culés
0
Finał LM będzie a otwartej telewizji tak jak finał Europy?
0
@Vhaeraun Tak.
0
@daniel32778 Podaj źródło.
Komentarz usunięty
16
@Gasza1910 TvPiS xdddd ale beka, no że partyjna tv xddd
4
@Gasza1910 Nie mam takiego kanału haha ;)
6
@Gasza1910 Hahahah ale śmieszny xD że niby TVP jest pod kontrolą pisu hahahaha pomysłowe hahahaah XDDDDD
14
@Gasza1910 TVPOPISPSL i kto tylko dojdzie do władzy. Ja rozumiem, że wielu nadal chce rozpadu kraju, ale pisanie, że to tv PiSu, bo pod jego dykdanto i nie widzenie tego samego zjawiska wcześniej.... No szkoda słów. :/
To, jeśli nie rozumiesz ty i wieku innych telewizja państwowa, więc od zawsze jest pod dyktando władzy.
5
@LinekPark To są tak zwane lemingi.
1
@LinekPark Noo wiesz, wczesniej to nie było PoTv tylko teraz wszyscy widza TvPis, tylko szkoda, że wczesniej bylo dokladnie to samo tylko w drugą strone.
0
@kuba1624 Jak Bartuś i Laporta...
0
@LinekPark A Ty wiesz co ja rozumiem,a co nie? I wiesz czy nie widziałem tego zjawiska wcześniej? Wmawianie komuś co myśli i co wie... no na to to dopiero szkoda słów
3
@LinekPark Laporta tez duzo za uszami miał, ale potrafil lepiej transfery robic od Bartusia.
4
@Gasza1910 A pisałeś wtedy tvnPO albo tvPO?
0
@MaTt_BarcaFan mówiłem na to DonaldTV
2
@MaTt_BarcaFan Nigdzie tak nie pisano. Teraz prawie wszędzie.
3
@Gasza1910 Dlaczego tak tego nie ogłaszałeś, jak teraz, gdzie dzień w dzień ze 100 razy dziennie ludzie to wypisują, a wcześniej prawie nikt?
0
@LinekPark Ależ pisałem tak pisałem. Jak tylko pisałem o telewizji publicznej. A robię to rzadko, bo telewizji jakiejkolwiek nie oglądam.
0
@kuba1624 I finanse mocno poprawił.
1
@Gasza1910 Ale się na ciebie pisiory rzuciły ;o współczuję
2
@nitey Najlepsze, że ja nie jestem za żadną z partii. Pseudo opozycyjność, kolesiostwo. Wiele mi nie pasuje.
0
@Gasza1910 Jeśli tak, to zwracam honor. Więcej szurnietych dziś ludzi, ale widzę są jeszcze wyjątki.
3
@nitey No musze Cie zawieść, ale nie jestem "pisiorem".
0
@nitey Mam to głęboko gdzieś. Najbardziej jednak nie lubię jak mi ktoś wmawia co myślę i co robię, jakby wiedział lepiej.
0
@Vhaeraun W końcu dobra zmiana :)